Sayfa 199/801 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. birisi yazmış link vermiş;

#Ttrak yatırımcı ilişkileri başındaki eleman ve ailesi keriz silkeleme kapsamında haklarında mallarına tedbir çıkıyor. #kchol bunu yatırımcı ilişkilerine koyuyor. Endeks 85 oldu #ttrak 52 lira idi, endeks 92 #ttrak 33 lira. Umarım hesap sorulur bu kenelerden.

04:37 - 12 Kas 2018

2. Arkadaşlar şirkete mail atıp şikayetimizi bildirelim.......bu mailler ne kadar çok olursa rahatsız olacaklardır

3. 2006 tarihli haber. şirketin ismi de geçmiyo.

4. son 3 yılda 5 lira yaklaşık temettü vermiş bu sene 9 ayda hisse başı yaklaşık 3 lira kar etmiş. evet 60-70 e geçen yıl alan arkadaşlar için fiyat biraz moral bozucu. düşüşün bitip bitmediği de belli değil. bende de 46 maliyet. atıp kenara unuttum. zararına vermiycem. spek mi satıyo kim satıyo veren versin. bende lanet olsun dedim bu hisseye ama zararına da vermeye niyetim yok

5.  Alıntı Originally Posted by Otokar Yazıyı Oku
    son 3 yılda 5 lira yaklaşık temettü vermiş bu sene 9 ayda hisse başı yaklaşık 3 lira kar etmiş. evet 60-70 e geçen yıl alan arkadaşlar için fiyat biraz moral bozucu. düşüşün bitip bitmediği de belli değil. bende de 46 maliyet. atıp kenara unuttum. zararına vermiycem. spek mi satıyo kim satıyo veren versin. bende lanet olsun dedim bu hisseye ama zararına da vermeye niyetim yok
    Aynen. Maliyet kademeli alimla bile 60 TL. Bekliyoruz ve hala minik minik alıyoruz.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. satışları bu kadar düşmesine rağmen 9 aylık toplam karı gayet ii bence hisse başı 3 lira. yıllardır zarar eden hala zarar açıklayan bi firma olsa neysede yıllardır kar eden her yıl temettü veren bu senede kar etmiş karı üstelik çok da düşmemiş bi firma için sıkıntı yapmaya gerek yok diye düşünüyorum. tabi satışlardaki düşüşün devam edeceğini karlılığın giderek azalacağını ilerisini daha da karanlık görüyorsanız o zaman başka.

7. benim iki hissem var ttrak ve otkar. otkar ömürlük çok acil bi durum olmadıkça satmayı düşünmüyorum. her fiyattan da alıyorum. ttrak maliyette verip geçicem. benim için hissenin düşüşlere karşı direnç göstermesi önemli. ttrak bu direnci gösteremedi. otkar ciddi zarar açıkladı en büyük beklentisi olan seri üretim ihalesini alamadı. ama ttrak kadar dirençsiz değil. fakat uzun vade temettü yatrımcılığı yapan herkesin portfoyunde olmalı diye düşünüyorum

Sayfa 199/801 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •