Sayfa 255/801 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Kardeş Ben geçmişte çıkmış haber değeri olan haberleri insanlar okusun istedim hepsi bu . İlk hedef 51 diye öngörünüzü Paylaşmışsınız sizce iç piyasa satışları ne zaman canlanır bir öngörünüz var mı ? çünkü hisse yükselecekse bu beklenti önceden satın alınır .

3. Birde sizce hisse dolar bazlı zirvesi olan 30 dolarlı seviyelere ne zaman ulaşır şu an 6 dolarlarda .

4.  Alıntı Originally Posted by İSTİNYELİ Yazıyı Oku
    Kardeş Ben geçmişte çıkmış haber değeri olan haberleri insanlar okusun istedim hepsi bu . İlk hedef 51 diye öngörünüzü Paylaşmışsınız sizce iç piyasa satışları ne zaman canlanır bir öngörünüz var mı ? çünkü hisse yükselecekse bu beklenti önceden satın alınır .
    Abicim bunlar boş haberler . Keyfine bak. Yorma kendini. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by İSTİNYELİ Yazıyı Oku
    Birde sizce hisse dolar bazlı zirvesi olan 30 dolarlı seviyelere ne zaman ulaşır şu an 6 dolarlarda .
    Arkadaşım yazacaklarını tek mesajda yazsan da her seferinde "yeni bir şeyler paylaşan mı var" diye girmesek şuraya

6. Yatırımcılardan okumamış olanlar vardır diye yolladığım haberler şunlardır; şirket yetkililerinin ve haber ajanslarının haber değeri gördükleri için medyanın ekonomi editörlerinin yayınladığı haberlerdir. bana göre hepsi değerli bilgilerdir. Türk traktörü ve sektörü tanımak isteyenler içindir. Başkaca bir niyetimiz yoktur kimseye al sat tut demiyorum. Cümle ttrak yatırımcıları için Hayırlısı ne ise o olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by İSTİNYELİ Yazıyı Oku
    Yatırımcılardan okumamış olanlar vardır diye yolladığım haberler şunlardır; şirket yetkililerinin ve haber ajanslarının haber değeri gördükleri için medyanın ekonomi editörlerinin yayınladığı haberlerdir. bana göre hepsi değerli bilgilerdir. Türk traktörü ve sektörü tanımak isteyenler içindir. Başkaca bir niyetimiz yoktur kimseye al sat tut demiyorum. Cümle ttrak yatırımcıları için Hayırlısı ne ise o olsun.
    Elinize sağlık. Bir hisseye yatırım yapmadan önce şirketi tanımak sektörel faaliyetlerini araştırmak ve karını bilmesi gerekir. Ama benim demek istediğim çok fazla gereksiz bir bilgi ve bilgi kirliliği oluşuyor. Bakıyorum istinyeli bakıyorum istinyeli. Aşşağılara kadar uzamış yazılar. Çoğu kişinin okuduğunu zannetmiyorum ki ben okumadım şahsen. İyi geceler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bende işte tam bunun için yani yatırımcı Türk traktörü iyi tanısın diye aktardım. Haberi yapan ekonomi editörleri detaylı beklentilerini yazınca epey uzun olmuş doğrudur .okuyanda olur okumayanda olur bu bir tercih meselesi. Benim niyetim insanlar zarar etmesin bilinçli yatırım yapabilsin istedim .sizede iyi geceler ..

Sayfa 255/801 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •