Sayfa 264/803 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 6422 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Evet 33.30 direnci aşıldı... ilk durak şu anda 33.40 gösteriyor inşallah.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. %2 aşağıda olan piyasada +3 yapması hemde 600 bin adet ile yukarı dönmesi insana hayırdır dedirtiyor

3.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    %2 aşağıda olan piyasada +3 yapması hemde 600 bin adet ile yukarı dönmesi insana hayırdır dedirtiyor
    Yani öküzün altında buzağı arayalım diyorsunuz..

4. bir halt olduğu yok,85 binlerden gelmiş 30 lara kalkmış % 3 prim yapmış nerdeyse davul zurna çaldıracaz..başka hisselerde olduğu gibi ttrak dada milletin anasını bellediler,küçük yatırımcı batırılmış,biz hala yok şu yok bu diyoruz,

5. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Türkiye tarımsal hasılada Avrupa'da birinci, küçükbaş hayvan sayısında Avrupa'da birinci, büyükbaş hayvan sayısında Avrupa'da ikinci. Hayvancılıkta da aşağı yukarı 2-2,5 misli bir büyüme var" dedi. Pakdemirli, "Tarımda Milli Birlik adında bir projemiz var, bunu da inşallah nisan, mayıs ayı içinde açıklıyor olacağız. Alt detaylarını da şu anda doldurma aşamasındayız, yüzde 90-95 oranında bitirdik" ifadelerini kullandı

bunun içinden bisey cikarmi???!
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

6. *GARANTİ YATIRIM, TÜRK TRAKTÖR İÇİN HEDEF FİYATINI 38,15 TL'DEN 28,50 TL'YE İNDİRDİ, TAVSİYESİNİ 'ENDEKSİN ALTINDA GETİRİ' OLARAK SÜRDÜRDÜ

Çok özür diliyorum... hasssitttir diyorum sadece... ytd..

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    *GARANTİ YATIRIM, TÜRK TRAKTÖR İÇİN HEDEF FİYATINI 38,15 TL'DEN 28,50 TL'YE İNDİRDİ, TAVSİYESİNİ 'ENDEKSİN ALTINDA GETİRİ' OLARAK SÜRDÜRDÜ

Çok özür diliyorum... hasssitttir diyorum sadece... ytd..

bu garantinin raporunu inceledim, bunu yazan analist zerre finans isinden anlamiyor ! ne salaklara kaldik ya

ya da ikinci şık ozellikle yazdirilmis olabilir ! bilinçli bir çalisma yani

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

8.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu garantinin raporunu inceledim, bunu yazan analist zerre finans isinden anlamiyor ! ne salaklara kaldik ya

ya da ikinci şık ozellikle yazdirilmis olabilir ! bilinçli bir çalisma yani

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    Guya millete sattirip alttan alacak çakallar. Bunlar böyle hedef fiyat veriyorsa tersi yapılmalı. YTD

Moto E (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 264/803 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •