Sayfa 268/801 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Sadece Türkiye özelinde değil dünyada da büyük sıkıntı var. Şişmiş balonlar patlamaya hazırlanıyor. Bu dönemde borsa yatırımcısı olmak için 2-3 kere düşünmek lazım. Bir de tahtalara dolar bazlı bakmak lazım traktör paraşütsüz atlama modunda(30 dolardan 5.5 dolara kadar çakıldı), 2006-2008 deki 4-6 dolar bandının üstünden sekmeyi başaramadı gibi görünüyor, 4 dolar en yakın tepki noktası olursa olur. Yoksa 1.5 dolar civarı göstere göstere ky'e yedirte yedirte geliyor. Çok tekrar yaptım kafa şişirdim kusura bakmayın , kendi adıma uygun zaman ve fiyattan tahtaya girene kadar bir daha yazmayacağım. Hep olumsuzluk pompaladım, belki herşey güzel olur. Allaha emanet olun.
    Mrhaba foreks mobile dan dolar bazlı bakabiliyor muyum hisselere yada nerden bakabilirim

sabir acidir meyvesi tatlidir.

Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Sadece Türkiye özelinde değil dünyada da büyük sıkıntı var. Şişmiş balonlar patlamaya hazırlanıyor. Bu dönemde borsa yatırımcısı olmak için 2-3 kere düşünmek lazım. Bir de tahtalara dolar bazlı bakmak lazım traktör paraşütsüz atlama modunda(30 dolardan 5.5 dolara kadar çakıldı), 2006-2008 deki 4-6 dolar bandının üstünden sekmeyi başaramadı gibi görünüyor, 4 dolar en yakın tepki noktası olursa olur. Yoksa 1.5 dolar civarı göstere göstere ky'e yedirte yedirte geliyor. Çok tekrar yaptım kafa şişirdim kusura bakmayın , kendi adıma uygun zaman ve fiyattan tahtaya girene kadar bir daha yazmayacağım. Hep olumsuzluk pompaladım, belki herşey güzel olur. Allaha emanet olun.
    sn. yoruk

sizin 1.5 usd dediginiz nokta konusu şaka olmali. bunun bir analize gore yapildigini dusunmuyorum ! çünkü hicbir finansman yontemine uymuyor ...

ama su olur derseniz tmm ! usd 15 lira olur bu da 1.5 usd olur derseniz eyvallah !

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

4. 31.02 karanlık odadan çıkış 30,70.. adi kağıt ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sn hayek bu tahta 30 dolardan 5.43 e(son) gelmiş durumda.
    Soluksuz düşen tahtada geçmiş verilerden bir destek noktası baktığımda 2005-2008 hareketinden bir tutanak destek aramaktan başka yer kalmadı. Bu da iyi ihtimal 6 orta ihtimal 4 dolar civarı.
    Bunlar olmazsa 1.5dolar en kötü senaryo.
    6dolar civarında(şua anki fiyatlar) tutunamamış gibi gözüküyor veya gözüktürülüyor kötü art niyetle (ayı tuzağı olabilir, tahtaya giriş yapmaya başlanabilir ytd). Pek analizlik birşey yok işte grafik:

https://ibb.co/Vm9V9dc

Ben kişisel olarak 4 dolar civarı girişe başlayacağım ytd.

Bu basit grafik benim buralardan ayrılmama nedenim, 2008de teğet geçen krizde bu tahtada olsak 1-30'u bi o kadar da temettü aldığında kazancı hesaplayın artık. Bu krizde bu tahtada olmak istiyorum, sizde olun arkadaşlarım.

Size son güzelliğim şu olsun, ne zaman girilir biliyor musunuz bir tahtaya uzunda; Forma giren çıkan , yazan çizen olmayınca, bastonu yiyip ocağıma incir ağacı dikildi diyenler türediğinde, tövbe billahlar edildiğinde. Ne zaman çıkılır tahtadan biliyor musunuz; gazetelere tvlere borsa uçtu kaçtı, herkez kazanıyor sizde kazanın diye haberler çıkınca. (Aselsan rekor hacim yapıp haberlere çıktığı tarihe ve sonrası borsanın gidişatına bakın).

8. İlk hedefim 50 olacak... ytd. Beni bağlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 268/801 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •