Sayfa 282/802 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 6410 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    10 değil 100 milyon dolar olacak.1200 adet traktör kapasitesi var.
    ttrak ün 50 bin kapasitesi var,ne olması gerektiğinin hesabını kendiniz yapın.
    bir diğer hususta birileri ısrarla mal veriyor bunlar bilançodan haberi olanlar ve sanırım kar beklentilerin çok altında gelecek.
    zaten kar iyi gelseydi şu an 60-70 bin olurdu.
    zararda gelse umurumda değil inancım odur ki gün gelecek bu fiatlar hayalinde ötesinde kalacak.

YTD
    kar oldukca dusuk gelecek !

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

Aylık satış miktarı ortada.kimsenin üç aylikta doğru düzgün kâr beklediği yok.bu salaklar bilançoyu satiyorsa ancak lot kaptırır.fabirka yerinde duruyor.guzel günlere yatırım yaptık.duserse de takviyeye devam.

3. tahtaya yoğun satış gelmesinden hiç tepki vermemesinden karın çok az veya kötü geleceği belli.ttrak tüpraştan ve ford otosandan daha pahalı idi.kanımca fazla gevşememesi lazım...hatta prim yapması lazım.çünkü en kötü geride kalmış oluyor..
    aklıma geldi bir anımı anlatayım yıllar önce otokar 6 tl filan bilanço geldi sanki fabrika batmış.bende açığa verdim.sonra biraz gevşettiler iyikide vermişim dedim.ama bir müddet sonra hisseyi bir çevirdiler ve tavana kitlediler.tabi off kuff bu bilançoyla nasıl tavan olur gevşeyecek dedim,ama nerdeee....
    inanın o 6 tl ye açığa verdiğim hisseleri 12 tl den zor yerine koydum..
    ve o gün yemin ettim asla bir hissede açığa vermeyeceğim ve yeminimi bugüne kadar tuttum,iyiki de yemin etmişim...

YTD

4.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    tahtaya yoğun satış gelmesinden hiç tepki vermemesinden karın çok az veya kötü geleceği belli.ttrak tüpraştan ve ford otosandan daha pahalı idi.kanımca fazla gevşememesi lazım...hatta prim yapması lazım.çünkü en kötü geride kalmış oluyor..
    aklıma geldi bir anımı anlatayım yıllar önce otokar 6 tl filan bilanço geldi sanki fabrika batmış.bende açığa verdim.sonra biraz gevşettiler iyikide vermişim dedim.ama bir müddet sonra hisseyi bir çevirdiler ve tavana kitlediler.tabi off kuff bu bilançoyla nasıl tavan olur gevşeyecek dedim,ama nerdeee....
    inanın o 6 tl ye açığa verdiğim hisseleri 12 tl den zor yerine koydum..
    ve o gün yemin ettim asla bir hissede açığa vermeyeceğim ve yeminimi bugüne kadar tuttum,iyiki de yemin etmişim...

YTD
    Borsada yapılan her hata bir sonraki hamle için tecrübe oluyor.Allah kimseyi kötü tecrübelerle sınamasın.

Bir sene önce forma gelip seneye 30 TL ye hisse alırsınız diye biri söylese dayak yer giderdi.simdi 30 TL ye hisse sattirmak için 40 takla atıyor alçaklar.ytd.

Bilançoyu ne yapacaksınız? Kağıda ne zaman , kim çakıyor? Citi üzerinden patron tarafından çakılıyor, elinde herkezden önce veri var. Tarihlere bakın, takaslara bakın sonra gelen üretim satış verilerine bakın. Aynısını yükselişe geçerken de göreceğiz.

Sayfa 282/802 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •