Sayfa 288/801 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    100 milyon sermaye yillik 1500 traktor hedefi bu nasil bir hikayedir yahu ?

biz ayda 1500 traktor satiyoruz diye kafayi yemek uzereyiz

haberde bir yanlislik olmali ?

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    Bunlar neye dayanarak gelip bir yıl içinde fabrika kurup üretime başlıyorlar.Hemde 100 milyona.Amaçları ne.Kendimizin Koç gibi fabrikaları varken.Bu traktörleri kim alacak.Neyin kafası.Ttrak sadece 250 milyonluk yatırım yaparken 100 milyona montaj fabrikası kurup satışa sunuyorlar.Şaşırmamak elde değil.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    O arsa onların değil deniyor?!
    TürkTraktör Ankara Fabrikası, açık ve kapalı kısımları dahil olmak üzere toplam 257.325 metrekarelik bir alana konumlandırılmıştır. TürkTraktör Erenler Fabrikasının ise, 222.110 metrekare açık alanı ve 68.613 metrekare kapalı alanı bulunmaktadır. İki fabrikanın üretim kapasitesi yılda 50.000 traktördür. Güçlü bir üretim teknolojisi bulunan TürkTraktör’ün Ankara’da, kendi üretim çatısı altında dişli ve ışıl işlem tesisleri, 400’den fazla CNC tezgahı (200'ü CNC), motor üretim tesisleri, kalite kontrol laboratuvarları, motor ve gövde test cihazları, bilgisayar destekli tasarım ve üretim altyapısı bulunmaktadır. TürkTraktör Erenler Fabrikası ise, sahip olduğu son teknoloji ile donatılmış boyahane, montaj hatları ve kalite kontrol laboratuvarları ile Türkiye’yi çağdaş teknoloji ve yüksek ürün kalitesi ile tanıştırmaktadır.

Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hayaller güzeldir.. Acı olan gerçeklerdir ... ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    rus ruleti oynamıyor ise dedim .

merkez bankası faizi indirebilmesi için bir yerden döviz bulmuş olması gerekir,ya imf ile anlaşıldı yada katardan bir yerden para bulundu.eğer bunlar yoksa ciddi bir kumar oynadı.inşallah kumar değildir.

5 dolar altındayız(4.99). %10 daha hisse fiyatı salsa, %10 daha dolar prim yapsa s.a. hisse 4dolar, panik hareketle fiyat(hem hisse hem dolar) daha da sallasa... Ama katatoni (donakalım) ve/veya hacim düşüklüğünden işlem imkanı vermez. İşlem imkanı verirse zaten kaçın, arkanıza bakmadan kaçın... Biraz korku salayım...

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    100 milyon sermaye yillik 1500 traktor hedefi bu nasil bir hikayedir yahu ?

biz ayda 1500 traktor satiyoruz diye kafayi yemek uzereyiz

haberde bir yanlislik olmali ?

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    Linkini attım yanlışını falan bilmem

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    merkez bankası faizi indirebilmesi için bir yerden döviz bulmuş olması gerekir,ya imf ile anlaşıldı yada katardan bir yerden para bulundu.eğer bunlar yoksa ciddi bir kumar oynadı.inşallah kumar değildir.
    Boran bey siz haber okumuyorsunuz galiba. Merkez bankası faiz indirmedi hala neyin teorisinin peşindesiniz anlamıyorum

Sayfa 288/801 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •