Special Days Image
Sayfa 289/801 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Merkez Bankası faiz indirimi sinyali çaktı.eger Rus ruleti oynamıyor ise Piyasa canlanır.traktor satisida artar.bu fiyat son fiyat diyebilir miyiz
     Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Boran bey siz haber okumuyorsunuz galiba. Merkez bankası faiz indirmedi hala neyin teorisinin peşindesiniz anlamıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ppk kararından "ilave parasal sıkılaştırma yapılabilecektir" cümlesi çıkarılmış.. merkez bir aksiyon almadığı gibi bunuda metinden çıkarmış. adeta kurların çıkmasına izin vermiş görünüyor.

İnternet den alıntı. Yanlış anlamış olmalısınız güzel abicim.ben indirdi demedim.sinyal çaktı dedim.

2. Murat Çetinkaya (Başkan), Ömer Duman, Uğur Namık Küçük, Emrah Şener, Murat Uysal, Abdullah Yavaş.

Para Politikası Kurulu (Kurul), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının yüzde 24 düzeyinde sabit tutulmasına karar vermiştir.

Son dönemde açıklanan veriler ekonomideki dengelenme eğiliminin devam ettiğini göstermektedir. Dış talep nispeten gücünü korurken finansal koşullardaki sıkılığın da etkisiyle iktisadi faaliyet yavaş bir seyir izlemektedir. Cari dengedeki iyileşme eğiliminin sürmesi beklenmektedir.

İç talep gelişmelerine bağlı olarak enflasyon göstergelerinde bir miktar iyileşme gözlenmektedir. Bununla birlikte, gıda fiyatları ve ithal girdi maliyetlerindeki artışlar ile enflasyon beklentilerindeki yüksek seyir fiyat istikrarına yönelik risklerin devam ettiğini göstermektedir. Bu çerçevede Kurul, enflasyon görünümünde belirgin bir iyileşme sağlanana kadar sıkı parasal duruşun korunmasına karar vermiştir.

"Merkez Bankası fiyat istikrarı temel amacı doğrultusunda elindeki bütün araçları kullanmaya devam edecektir. Enflasyon görünümünü etkileyen unsurlardaki gelişmeler yakından izlenerek, parasal duruş enflasyonu hedeflenen patika ile uyumlu seviyelerde tutacak şekilde belirlenecektir.

(Açıklanacak her türlü yeni verinin ve haberin Kurul’un geleceğe yönelik politika duruşunu değiştirmesine neden olabileceği önemle vurgulanmalıdır.)

parantez içindeki cümle oldukça geniş anlam ifade ediyor...faiz oranlarını her an indirebilirim diyor bence...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3. Yeni açılan traktör fabrikası 100 dolar.
    Bu tesisin üretim ağırlığı anladığım kadarıyla traktör değil pres ve kule vinç üretimi yapmak.

Alıntı Originally Posted by Murat139 Yazıyı Oku
    Yeni açılan traktör fabrikası 100 dolar.
    Bu tesisin üretim ağırlığı anladığım kadarıyla traktör değil pres ve kule vinç üretimi yapmak.
    yeni açılan bu fabirkayi fazla ciddiye aldınız arkadaşlar.zaten bir sürü marka var.birtane daha olsa ne olur.iyi olan kazanir.

Kademelerde olan işleme bakılırsa hisse aşırı satış yemiş görüntüsü veriyor.sanki büyük güç kenara çekilmiş tahta da işlem yapan kucuk yatırımcıyi seyrediyor.

6. Yeni açılan traktör montaj firmasından ziyade ttrak için asıl sorun tarımda yüksek oranda daralma ,çifçi desteklenmediği sürece sıkıntı hisseye yansıyor.YTD

Alıntı Originally Posted by trhn Yazıyı Oku
    Yeni açılan traktör montaj firmasından ziyade ttrak için asıl sorun tarımda yüksek oranda daralma ,çifçi desteklenmediği sürece sıkıntı hisseye yansıyor.YTD
    bunlar bu fiyatı haklı çıkarmaz ,kos koca koç ailesinin şirketi.yillarin fabrikası.bence bir ipne spegin eline düşmüş.ulkede kiriz var , şirketlerin kârı düşüyor gibi hikayeler ile tüm borsa bunun gibi düşse idi şuan endeks bugün 45bin olmalıydı

bugun 29.30 dan ikinci pozisyonumu da actim

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

Sayfa 289/801 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •