Sayfa 298/801 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. izmirli kardeşimi alkışlıyorum.bravo...
    bunlar her kimin çocuğu ise bilmem.
    bir sürü zarar ,düşük kar açıklayan şirket var.
    hiçbirini bunun gibi yapmadılar.hani katıksız ekmek derler ya işte bunlarda onlar.

YTD

2. Brissa dün zarar açıkladı.Ancak hisse yerinde.Traktör zarar açıklamış olsa acaba fiyat nerelerde olurdu. Düşünmek bile istemiyorum.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

3.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    izmirli kardeşimi alkışlıyorum.bravo...
    bunlar her kimin çocuğu ise bilmem.
    bir sürü zarar ,düşük kar açıklayan şirket var.
    hiçbirini bunun gibi yapmadılar.hani katıksız ekmek derler ya işte bunlarda onlar.

YTD
    Traktör cillop gibi sürekli kar ediyor , her şey mükemmel , hiç zarar etmedi , dış ihracat desen iyi , hal böyleyken , bu asalakların esas amacı 2008 krizi gibi ortam istediler olmadı , ve fiyatları dip yapma planları vardı , ama istedikleri nafile , şimdi kıvranıyor , hissede olması gereken fiyatı belirleyen , gerekli talimatları veren sürekli ibreyi tersine çeviren , krizden beslenen katıksız şrsf orsp çocukları bunlar
    Mepet , Galip’in hisseleri bile bundan daha ılımlı ,,,

sabır ve zaman en büyük ilaç , gün doğmadan neler doğar ,,

4.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    vay arkadaş 200 aylık grafiğine baktım fibo desteği varmı acaba diye yok bulamadım yuzde 61,8 fibı gitmiş zaten 32 lerse çok oyalandı tepki veremedi doğru dürüst
    Zaten 33 ve 34 lerde kısa vade 51 gösteriyor du. Ama Ne olduysa herşey tersine döndü. 34,92 den hisse geri geldi. Anlamıyorum. Bir şeyler dönmeye başladı ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    Traktör kar ediyor , her şey mükemmel , hiç zarar etmedi , hal böyleyken , bu asalakların esas amacı 2008 krizi gibi ortam istediler olmadı , ve fiyatları dip yapma planları vardı , ama istedikleri nafile , şimdi kıvranıyor , hissede olması gereken fiyatı belirleyen , gerekli talimatları veren sürekli ibreyi tersine çeviren , krizden beslenen katıksız şrsf orsp çocukları bunlar

sabır ve zaman en büyük ilaç ,
    Evet doğru söylüyorsunuz sayın İzmir.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bu kadar tepki gereksizdi bencede sanki şirket battı bu kadar üstüne gidilmez yahu kos koca koç şirketi ne hallere geldi yanlış yapıyorlar bu şirket böyle harcanmamalı .

7. Hisse satışı ya da alımı olacak acaba? Fiyatı düşürüyorlar? borsadan çıkmak için olabilir mi?
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

8. Sadece yatırımcıyı değil her türlü teknik analizide terse yatırıyor.....Ama bu gidişat daha fazla böyle devam edemez diye düşünüyorum.....Kanımca ya dönüşün yada en azından düşüşün durduğu yerlerdeyiz..

Sayfa 298/801 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •