Sayfa 310/801 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Yorum sizin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Kendi fikrimi söylüyorum...
    Yatırımcı ben veya sen değil, bu işi profesyonel olarak yapan pzvenk ikisini de ayrı olarak ele alıyor. Uzatmıyorum..

Hedge dediğin olayı çoğu firmalar yapıyor zaten. Zaman zaman açıklamalarını görüyorsunuz zaten..

Düşmesi benim için siyasaldir başka nedenler var burada belirtmek istemiyorum.

Hisse hakettiği yere gelecek. Siyasal gerginlik ve seçim milleti şu an bekleme durumuna geçirdi. Umarım kısa sürede bu olaylar son bulur herkes huzura kavuşur. Ayrıca Ttrak ın yatırım faaliyetleri ne başladığı veya başlıyorum dediği anda bu hisseyi kendi fikrimce, kimse tutamaz. Ytd ve kesinlikle ytd.

Sorularınız havada kalmasın diye kendi aklımca cevaplamaya çalıştım. Hata varsa düzeltin.. kendi fikri olan varsa söylesin ... iyi günler

Ne gibi yatırımlar planlanıyor yahut bekleniyor?

Cevabınız için teşekkür ederim . Dışarıdan görünen dışında özelinde bir problem yok anladığım kadarıyla.

3. Gecen yil 50 tl ye gelsede full alsam dedigim kagit 27 ye geldi simdi alamiyorum

Y.t.degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ne gibi yatırımlar planlanıyor yahut bekleniyor?

Cevabınız için teşekkür ederim . Dışarıdan görünen dışında özelinde bir problem yok anladığım kadarıyla.
    Dimitri beni yorma.. Google amcana sor biraz...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Dimitri beni yorma.. Google amcana sor biraz...

Eyvallah dostum doğru diyorsun .

endeks 82500 ve 79.000 arasi olasi cekilisleri icin 24-25 bandina dogru son bir asagi hareket olabilir diye dusunuyorum artik ! son alisimi oradan yapmayi planliyorum acikcasi

artik o noktada bir dip olusumuna tanik olunabilir. bir durulma hareketi var cunku !

bi de is yatirim ve ak yatirim haftalardir aldiklari o mallari artik stabilize etmek isteyeceklerini dusunuyorum. 30 lu seviyelerden baslayarak iyi mal cektiler

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    endeks 82500 ve 79.000 arasi olasi cekilisleri icin 24-25 bandina dogru son bir asagi hareket olabilir diye dusunuyorum artik ! son alisimi oradan yapmayi planliyorum acikcasi

artik o noktada bir dip olusumuna tanik olunabilir. bir durulma hareketi var cunku !

bi de is yatirim ve ak yatirim haftalardir aldiklari o mallari artik stabilize etmek isteyeceklerini dusunuyorum. 30 lu seviyelerden baslayarak iyi mal cektiler
    25 bandına gelme ihtimali biraz zayıf endeksle beraber hareket ederse bir şey diyemem ama iki üç gündür endekse rağmen dik duruşu baya göz dolduruyor..

8. Artık buraları dip yapıyor gibi bir görüntü var.Biraz da endekse bağlı.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Sayfa 310/801 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •