Sayfa 328/801 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    varsa takas paylaşır mısınız

Bu var. Başka bir şey Yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    kardeşim gayet iyiyim...biraz trkcam da zarar var ama önemli değil.ucuz kalmış hisseleri topluyorum.ttraki,aseli,brsn, trkcm, az az ...
    Brsn eski göz ağrım. Şuralardan bir kurtulayım Allah’ın izniyle. Brsn alacağım tekrar.. Ttrak da iyi bir kağıt. Gidecek İnşallah

3. Hadi be trakım. Güldür yüzümüzü artık.. ..

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Toparlanma beklediğimden güçlü...hurda teşviki olmadan bu satışlar iyi bence..özellikle 2019 da fiyatlarda %50 artış yapıldığını unutmayalım...fiyatlamadan taviz verilmiyor demek ki.

Ayrıca bu fiyatlama ile stok şişmesi göze alınıp satışlarda agresif olunmuyorsa bu yıl içinde bir şekilde hurda yada ötv teşviği gelecek beklentisi olduğunu düşünüyorum.

Gerçi bana kalsa çoktan yapılmalıydı bu teşvik...ama ya biz bir şeyi kaçırıyoruz ya da bu işin başındakiler bir şey bilmiyor.
    Allah a şükür rakamları okumasını biliyoruz, ve kurum raporlarına körü körüne inanmamayı çok uzun zaman önce öğrenmiştik,

%5 düşen borsada %5 çıkarak yatırımcısına güzel bir sinyal verdi,,,üstelik yabancı dün ve bugün yoğun alıcı...kendi adıma borsamız 83-84 dibini aşağı kırmazsa ttrak da 25,xxx li fiyatları artık görmez diyorum.

5. Kapanış güzel. İnşallah devamı gelir. Ytd

6. https://i.hizliresim.com/nbkNJR.png
    Yabancı toplamaya devam..

7.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/nbkNJR.png
    Yabancı toplamaya devam..
    Üzülüyorum.Şu güzelim hisseyi 80 li fiyatlardan satarak 25 liralara kadar düşürdüler.Şimdi rahat rahat bedava denilecek fiyatlardan topluyorlar.Sütün kaymağını yine yabancılar yiyecek.Her seferinde aynı şeyler oluyor.Eğer gücüm olsa tüm hisseleri ben toplardım.Daha önce de yazdım.Bir zamanlar 3,5 liralara düştü ama bir kaç yıl sonra brüt 5.6 TL net temettü verdi.Sadece Ttrak değil tüm temettü hisseleri uygun görülen yerde toplanmalı. Kendilerini bir kaç yıl içinde amorti ederler.Ytd
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

hisseye inancınız ve güveniniz çok fazla. buda güzel bir şey.

bu hisse bu kadar sert aşağı tepkiyi neden verdi sorusunun cevabını hala çözemedim. satışlar azaldı vs tamamda diğer hisselere göre verdiği tepki çok fazla geliyor bana.

Sayfa 328/801 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •