Sayfa 378/801 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Elektrikli traktörü Anadolu grubu yapmiş diyorlar. Iyi de bi motoruna bakalim bakalım, muhakkak elektrik motorları Çin'den geliyordur. Lityum bataryaları malum, o da Çinden...
    Biz daha cep telefonunun bataryasını bile üretmeyi bilmiyoruz.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : ahsen2; 03-08-2019 saat: 06:26.
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Elektrikli traktörü Anadolu grubu yapmiş diyorlar. Iyi de bi motoruna bakalim bakalım, muhakkak elektrik motorları Çin'den geliyordur. Lityum bataryaları malum, o da Çinden...
    Biz daha cep telefonunun bataryasını bile üretmeyi bilmiyoruz.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    DMA diye bir fima. Tam tersine elektrik motorları ,lityum pillleri çine ihraç eden bir türk şirketi.

http://www.dmaoto.com/tr/hakkimizda

3.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    DMA diye bir fima. Tam tersine elektrik motorları ,lityum pillleri çine ihraç eden bir türk şirketi.

http://www.dmaoto.com/tr/hakkimizda
    Siteyi inceledim ama dediginiz gibi bir bilgi yok. Anladigim kadariyla mevcut araclari elektrikli araca ceviriyorlar.

4. hayırdır? bayram değil seyran değil.
    Yine öpüyorlar?

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    hayırdır? bayram değil seyran değil.
    Yine öpüyorlar?
    Yükseliş trendinde düzeltme yapıp devam etmesi normal...

6.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Yükseliş trendinde düzeltme yapıp devam etmesi normal...
    Geçenlerde de böyle yükseltip sonra üzmüştü o yüzden açıkçası artış beklemiyordum bu kadar.

İnşallah dediğiniz gibi olur.

Bol kazançlar.

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Geçenlerde de böyle yükseltip sonra üzmüştü o yüzden açıkçası artış beklemiyordum bu kadar.

İnşallah dediğiniz gibi olur.

Bol kazançlar.
    Yükselme trendine giren kağıtlarda ki gözlemim... yükselmeye başlanılan ilk andan sonra yarısı kadar aşağı yönlü sert düzeltme (genellikle yarısı kadar olur) sonra düzeltmenin yarısı kadar geri yükseliş... bir müddet yatay, sonra tekrar sert yükseliş... bu yükseliş trendinin 54 de ki teknik seviyede düşüneceğini tahmin etmekteyim.... görüş bana aittir kimseyi bağlamamalıdır...

8.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Yükselme trendine giren kağıtlarda ki gözlemim... yükselmeye başlanılan ilk andan sonra yarısı kadar aşağı yönlü sert düzeltme (genellikle yarısı kadar olur) sonra düzeltmenin yarısı kadar geri yükseliş... bir müddet yatay, sonra tekrar sert yükseliş... bu yükseliş trendinin 54 de ki teknik seviyede düşüneceğini tahmin etmekteyim.... görüş bana aittir kimseyi bağlamamalıdır...
    aynırakamlarda ve hareketlerde mutabakız
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 378/801 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •