Sayfa 408/801 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Traktör hızında bile yükselmiyor kağnı hızında mübarek. Ne iğrenç hisse yaw. Bunun gibiler fiyatı 5 e katladı, bu kağnı 60 üstüne çıkınca her kademeye ortalama 5000 lot koyuyorlar.
    hocam bu hisse bist 75 binde iken 82 TL idi bist 120 bin hisse 60 TL ne bölündü nede doğru dürüst kar payı verdi. nice dandik hisseler ikiye üçe katladı gitti bu hisse adamı verem eder kardan vazgeçtim anaparamı bir kurtarsam başka birşey istemiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    iki senedir 77 maliyetle bekliyoruz daha anaparamızı kurtaramadık ALLAH kerim bir kurtulayım birdahada borsaya bulaşmam ondan sonra ky neden borsaya ilgi du &ymuyor diye yakınırlar
    Bütün KY ler aynı profil. Zirvede alıp, Tek kağıda girenler. Öğrenmeden giriyorsunuz bu işe sonra suçlu Borsa oluyor. Amerikada olsa yine aynı şey gelir başınıza 6 tane hisse seçersin, bazılarında yanılırsın, bazıların beklentin aşar. Kazananlar kaybedenleri dengeler.

3. Bu arada 75'e gelirse ana paran kurtulmaz, fırsat maliyeti hesaba katman lazım. Dolar 6 olmuş, muhtemelen kağıdı aldığında 3.50 di. Yani 140 olması lazım zararı ççıkartman için. Umarım miktar azdır bu güzel ders olur bir daha aynı hatayı yapmazsın.

4.  Alıntı Originally Posted by Halukcan Yazıyı Oku
    Bu arada 75'e gelirse ana paran kurtulmaz, fırsat maliyeti hesaba katman lazım. Dolar 6 olmuş, muhtemelen kağıdı aldığında 3.50 di. Yani 140 olması lazım zararı ççıkartman için. Umarım miktar azdır bu güzel ders olur bir daha aynı hatayı yapmazsın.
    bu hissenin 140 tl yi görmesi benim ömrüm vefa etmez hocam bu arada 1000 lot hissem var

5. Ttrak dolar bazındaki zirvesini geçebilecek kadar ufku açık bir hisse. Sabır gerek. Ekonomi düzelip iç piyasa satışları aylık eskisi gibi 3000 li rakamlara gelebildiğine dolar bazlı zirvesini geçebilir. Yatırım tavsiyesi değildir. Kimseye al sat tut demiyorum.

6. Bir zaman otolkar la aynı fiyattı . Tüpraş’tan bile daha yüksekti.

7. Ocak 2015 de hisse 38 dolar civarını görmüş. İnceleyin görürsünüz . Şu an 10 dolar da. Al sat tut tavsiyesi değildir. Bigi paylaşmak maksatlıdır.

8. Global Menkul Değerler Türk Traktörü model portföyüne ekledi. Hedef fiyat ise 79 ₺
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Sayfa 408/801 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •