Sayfa 410/798 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 6383 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. arkadaşlar hissenin yükselmesi , düşmesi bildiğiniz Manipülasyon'dur , iç , dış piyasa satışları vb değil ,,, hisse 25 tl ye düştüğündeki iç ve dış satış ile şu an 58 tl , iç satış çokmu değişti ( oranları , adetleri ) tabiki hayır ,,, neden bir anda arttı 25 tl den bugüne ,,, iç , dış satış yükselmediki ,,,,, hala yerinde sayıyor ,,,,

hisseyi silkelediler 82 tl den ,,, 25'e indirdiler ,,, amaç zararına sattırıp kara geçmek ,, Traktör hiç bir zaman zarar etmedi ,,, bilançoları sürekli karlı gelir
    örneğin hisse bugün en düşük 57.45 en yüksek 60.1'i gördü 3 tl oynuyor ,,, alavare dalavare çok ,,, şirketi gambazlıyorlar , 3 tl 3tl ( trade ortamı yaratıp , cukkaları iç ediyorlar ) , Mustafa Koç öldükten sonraki yıllar şirket çok kirlendi ,, baştaki keltoş özellikle dikkatimi çekiyor,,,
    alttaki grafik aylıktır 21.01.2020

neyse 2020-2021-2022-2023 yılları var ... hiiç sıkmayın canınızı ,, kumbara gibi 1-2 kenara atmaya devam ... günü geldiğinde afiyetle yersiniz ,
    taktiğiniz şu olmalı : hiç bir zaman çok acil , her an ihtiyacınız olabilecek parayla asla asla hisse alımı yapmayınız..
    Son düzenleme : İzmir; 21-01-2020 saat: 22:00.

2. Forumun 407.sayfasında sayın Yüksel C nin iç piyasa satış dış piyasa satış Ve üretim tablosu var. Ttrak üretimini eylülden itibaren artırmaya başlamış. En son Aralık ayı iç piyasa satışı 1440 adet. Diğer Eylül ayından önceki diğer aylar bir tek Mart hariç hepsi 500- 800 arası rakamlar da. İç piyasa yeniden canlanıyor ümidi var ki hisse yukarı hareketlendi. Şimdi iç piyasa satışı Ocak 2020 de misal 1700 lü rakamlarda gelse Şubat 1900 Mart 2100 gibi artan trendlerle 3000 li rakamlara gelse traktör şu anki fiyatı katlamaz mi? Al sat tut demiyorum.araştırın inceleyin asla çoluk çocuğunuzun ailenizin özel ihtiyaçlarından küsüp borçla krediyle borsaya yatırım yapmayın. Bir köşeye ayırabildiğiniz sizin için çok acil olmayan para ile borsada yatırım yapılır. Asla faize bulaşmayın kredili işlemden açığa alıp satmaktan uzak durun. Zira faiz zaten haramdır. Evinizin bereketi kaçmasın.

3. Bir önceki ve diğer bütün yorumlarımda Ben kimseye al sat tut demiyorum.bilgi paylaşma yorumu yapıyorum. Borsada spekülatör işlemler , manipülasyon yok mu var. Para bababaları istedikleri gibi hisseyi oynatıyorlar lakin birde sebeb gerek hareket için. Beklenti gerek. Şimdi ttrak ın iç piyasaya aylık satışları 3000 li rakamlara ulaşsın birde bedelsiz açıklasın veya eskisi gibi yüksek temettü vereceğini bildirsin bu intiba uyandığı anda yatırımcıda ne olacak ? hisse eskisi gibi zirvelere koşmayacak mi? Eskiden olduğu gibi bir otokar ,Tüpraş fiyatlarına gelmeyecek mi? Bir zaman bu hisse otokar ile aynı rakamdaydı . Tüpraş bile traktörden aşağıdaydı.sap döner keser döner Birgün gelir hesap döner. Kalın sağlıcakla.

4. arkadaşlar 2019 senesi beklenti kar ve temettü miktarları konusunda bilgisi olan varmı

5. ANA Endeks - Aylık - 28.01.2020

Not. Arkadaşlar ,, kumbara gibi atıyorsunuz demi , unutmayın ,, imkanlarınız dahilinde ,

alttaki Grafik - Usd ( Dolar ) Haftalık grafiktir - 28.01.2020

6.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar 2019 senesi beklenti kar ve temettü miktarları konusunda bilgisi olan varmı
    İş yatırım karı 63 bekliyor, konsensüs 58'miş.

7.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar 2019 senesi beklenti kar ve temettü miktarları konusunda bilgisi olan varmı
    Bende aynı soruyu soracaktım.. İlk defa geçen sene pas geçildi.. Nisan ayında 300 milyonluk tahvilin ana para geri ödemesi de var.yükselc bizi aydınlatır inşallah
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 410/798 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •