Sayfa 434/801 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Smile

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Garip bir tahta burası...Gün boyunca %2-3 ekside sonra bir anda yatırım geliyor 60-64 arası tüm kademeleri alıyor kağıt tavana geliyor sonra bir daha 60 altına sarkıyor falan garip garip işler..

This is Spartaaaa...!!!! pardon TTRAK aramıza hoşgeldiniz sayın b_g biz bu garipliklere tam 4 yıldır katlanıyoruz 89 TL den hooop 25 TL ye oradan hoop 64 TL ye oradan hoop 38 TL ye hoop tekrar 64 TL ye vs vs vs. bu tahtanın speği kendileri marslı olup ışık hızında seyahat ederler. sağolsun bizide alıştırdı bu hızlı seyahatlere bu anormallikleri yaşamadığımız zaman hastalanıyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    This is Spartaaaa...!!!! pardon TTRAK aramıza hoşgeldiniz sayın b_g biz bu garipliklere tam 4 yıldır katlanıyoruz 89 TL den hooop 25 TL ye oradan hoop 64 TL ye oradan hoop 38 TL hoop tekrar 64 TL ye vs vs vs. bu tahtanın speği kendileri marslı olup ışık hızında seyahat ederler. sağolsun bizide alıştırdı bu hızlı seyahatlere bu anormallikleri yaşamadığımız zaman hastalanıyoruz.
    Evet doğru 89-25 hareketinde çok ocak söndürdü şerefliler...Oradan aldılar belli..
    Bugün kayıtsız kalmadık tabi bu harekete..57-59 arası 4 defa işlem yaptım fena da kazandırmadı ama tabi altın vuruşu yakalamayadık..

3. Fincanın kulpu tamamlandı.Teknik çalışır mı ne dersiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by -Taha Yazıyı Oku
    Erkan hoca bu meret senden sorulur, hele güzel şeyler yazda kafamız düzelsin biraz.
    Selam... Estağfirullah...

5. haftalık ortalamalar bolinger orta bandını da kesip haftaya bolinger üst bandına 70 lere uzanan yeşil bir mum yapsa tadından yenmez..

6.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Garip bir tahta burası...Gün boyunca %2-3 ekside sonra bir anda yatırım geliyor 60-64 arası tüm kademeleri alıyor kağıt tavana geliyor sonra bir daha 60 altına sarkıyor falan garip garip işler..

Boşuna sitem etmedim. Bu hissenin haeketlerini izlemek insanı tımarhaneye düşürür. Hayatında kar açıklamayan ve son bilançosunda -10 trilyon yazan cmbtn 27 tl den 71,5 tl çıktı ve bugün de tavan. Gel de delirme. Seans içi +9 yap ve 3 dkk içinde +2 ye düş. İğrenç hareketler.

7. Taha hocam biz bu gariplikleri 4 yıldır yaşıyoruz bu gözler 89 dan 25 TL ye düşmeleri bile gördü (fabrikaya atom bombası attılar sandım bizzat üşenmedim atladım ankara yenimahalledeki fabrikayı gidip gözlerimle gördüm çok şükür yerinde duruyor harıl harıl çalışıyordu) gün içi 3-5 TL iniş çıkışlar hiç birşey değil bizim speğimz için

8. Selamlar,
    Sabah bir ara 257k satış yazıldı 62 ye sonra sildi. Malın iş bankasında olduğunu düşünüyorum. Sonrasında sürekli 62 ye satış göndererek eritmeye çalışıyor iş yatırım. Şu ana kadar brüt 100k yı aştılar. 150k daha malı piyasa alabilecek mi veya satıcı vaz mı geçecek. Takibe devam...
    Yatırım tavsiyesi değildir, yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir.

Sayfa 434/801 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •