Sayfa 448/801 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Case iş makinalarının satışları Ocak 2020 tarihinden itibaren başlamış. 2013-2020 tarihleri arasında iş makinaları üretim bantı yatırımları tamamlanmış. Bu güzel haberi yeni öğrendim. 2020 yılının üretim, satış ve bilanço yönünden rekorlar yılı olacağını düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Case iş makinalarının satışları Ocak 2020 tarihinden itibaren başlamış. 2013-2020 tarihleri arasında iş makinaları üretim bantı yatırımları tamamlanmış. Bu güzel haberi yeni öğrendim. 2020 yılının üretim, satış ve bilanço yönünden rekorlar yılı olacağını düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    hayırlı haber, tşk

Artık 70 üzeri atıp oraları taban yapmalı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

aylık takas

5. Emeklilik ve yatırım fonları satışta görünüyor. Karlarını uygun görmüş olabilirler. Citi, Doçe, HSBS ve İş yatırım alım yönünde farklı günlerde işlem yapıyorlar. Zaman zaman sağlıklı olarak bu tür düzeltmeler de olacaktır. Sabırla izlemeye devam edeceğim.

6.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Emeklilik ve yatırım fonları satışta görünüyor. Karlarını uygun görmüş olabilirler. Citi, Doçe, HSBS ve İş yatırım alım yönünde farklı günlerde işlem yapıyorlar. Zaman zaman sağlıklı olarak bu tür düzeltmeler de olacaktır. Sabırla izlemeye devam edeceğim.
    Takasta görülen giren çıkanların alayı kendileridir !!! Sadece görüntü onlar

Sağlıklı düzeltme değil , bir yerden alıp diğer yerden virmanlıyorlar ,, endeks düşmeyince alttan alıp tekrar yukardan satamıyor şrfsz ler , endeks bahaneleri kalmıyor , formalite giriş çıkış , tahtayı yöneten itlerin her zamanki klasik huyu

İstediği zaman günlük hacmi yükseltir 1000 k lot giriyor iki tarafı cepten tamamlıyor ,,,

Trade yapamadılar ,,, aç kaldılar !!

Kaç gündür endeks düşer gibi yapıyor , tekrar toparlanıyor , ayak uyduramayınca o da yönünü tekrar yukarı alıyor ,,
    Kendi başına hareket edemeyen Onursuz Traktörün değişmeyen huyu
    Varsa yoksa Ana endeks >> bahane ,, düşerken çıkarken ,

7. Dolar bazlı daha önce görmüş olduğu 38 usd rakamlarını görebilmesini umut ediyor sabırla bekliyoruz iç piyasa satışları artsın hele birde hurda teşviği gelsin o zaman görünür ak koyun Karakoyun. Bir Ege endüstri bir otolar grafiklerine bakın nerden nereye gelmiş daha iyi anlarsınız . Al sat tut Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by İSTİNYELİ Yazıyı Oku
    Dolar bazlı daha önce görmüş olduğu 38 usd rakamlarını görebilmesini umut ediyor sabırla bekliyoruz iç piyasa satışları artsın hele birde hurda teşviği gelsin o zaman görünür ak koyun Karakoyun. Bir Ege endüstri bir otolar grafiklerine bakın nerden nereye gelmiş daha iyi anlarsınız . Al sat tut Yatırım tavsiyesi değildir.
    3 sene önce 22 dolardan almıştım 1000 lotta zararım 100 bin TL sabırla bekliyoruz ALLAH kerim olmazssa torunlara bırakırız.

Sayfa 448/801 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •