Sayfa 509/801 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. arkadaşlar tümosan tavan gidince bir uğrayayım formlarına ne alemdeler diye bakayım dedim çok mutlular ama ttrak dan ayrışıp tavan olunca bize saydırmış bazıları ki ttrak aslında ederinin 3 katı değerlendireme ile işlem görüyormuş daha tümosanın gidecek çok yeri varmış vs vs vs... biz türk milleti olarak nedense kendi kazanmıyorsa hiç kimse kazanmasın istiyoruz çok farklı milletiz vesselam ki ben yıllardır süründürülen bu yerli firmanın hissesinin gitmesine oldukça mutlu oldum zira yerli dizel motor için oldukça maliyetli büyük yatırım yapıyorlar. ALLAH yardımcıları olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar tümosan tavan gidince bir uğrayayım formlarına ne alemdeler diye bakayım dedim çok mutlular ama ttrak dan ayrışıp tavan olunca bize saydırmış bazıları ki ttrak aslında ederinin 3 katı değerlendireme ile işlem görüyormuş daha tümosanın gidecek çok yeri varmış vs vs vs... biz türk milleti olarak nedense kendi kazanmıyorsa hiç kimse kazanmasın istiyoruz çok farklı milletiz vesselam ki ben yıllardır süründürülen bu yerli firmanın hissesinin gitmesine oldukça mutlu oldum zira yerli dizel motor için oldukça maliyetli büyük yatırım yapıyorlar. ALLAH yardımcıları olsun.
    Yorumsuz olmuş. Allah herkesin birini bin etsin.

3. TÜMOSAN >> 22.09.2020 fiyat 7.27 tl 11.12.2020 12.650 tl fiyat . Üstelik önceki bilanço zararda idi son bilanço 6 milyon tl kar geldi , ondan coştular , halka açıklığı % 28 - 185 milyon dolar piyasa değeri

TTRAK >>>> 22.09.2020 fiyat 95 tl 11.12.2020 152.5 tl Son Bilanço 360 milyon tl kar ,,, Tümosan'dan 60 kat daha fazla karı var 1 milyar 100 milyon dolar piyasa değeri ...
    Halka açıklığı % 25

Ama şunuda söyleyim Karton , Egeen ,Kent Hakkını verip 1,500 tl'lere kucak açtılar ,,, hala gidiyor ...

Arada Borsamızda ALT PAZAR hisseleri içinde aklınızın almıyacağı çook lezzetli hisseler olup ,,, araştırın , güzelleri var ... gerçi kısmetten öteye gidilmez

4.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    TÜMOSAN >> 22.09.2020 fiyat 7.27 tl 11.12.2020 12.650 tl fiyat . Üstelik önceki bilanço zararda idi son bilanço 6 milyon tl kar geldi , ondan coştular , halka açıklığı % 28 - 185 milyon dolar piyasa değeri

TTRAK >>>> 22.09.2020 fiyat 95 tl 11.12.2020 152.5 tl Son Bilanço 360 milyon tl kar ,,, Tümosan'dan 60 kat daha fazla karı var 1 milyar 100 milyon dolar piyasa değeri ...
    Halka açıklığı % 25

Ama şunuda söyleyim Karton , Egeen ,Kent Hakkını verip 1,500 tl'lere kucak açtılar ,,, hala gidiyor ...

Arada Borsamızda ALT PAZAR hisseleri içinde aklınızın almıyacağı çook lezzetli hisseler olup ,,, araştırın , güzelleri var ... gerçi kısmetten öteye gidilmez
    Sn.İzmir;
    Sizce lezzetli hisselerden biri de TTRAK anladığım kadarıyla....
    Olmaz olmaz diye bir şey yok tabi.
    Tabi böyle bir hareket/ ivme başlasa kim elindeki malı satmadan tutabilir; o da ayrı bir soru işareti....

5. 9 aylık bilançolarda kardaki yıllık artış, önceki çeyreğe göre artış, geçen yılın 3. çeyreğine göre artış, f/k oranı kriterlerine göre en iyi şirketler olarak Arçelik, Bantaş, Çimsa, Despc, Deva, Eczacı İlaç, Ege Gübre, Ege Seramik, Froto, İnfo, Koç Holding, Pınar Süt, Sanko, Sarkuysan hisseleri öne çıkıyordu. Bu hisselerden karı sermayesinden düşük ve pandemi ve sektör beklentileri negatif veya belirsiz olan hisseleri çıkardığımda geriye Arçelik? Deva, Ege Gübre, Froto ve Ttrak kalıyor. Bunlar arasında da dönüp dolaşıp Froto ve Ttrak hisselerine takılıyorum. Zira aylık olarak açıklanan üretim ve satış rakamları bu hisselerdeki karın artarak devam edeceğini gösteriyor. Bu nedenle bu hisselere pozisyon aldım. Yukarıdaki açıklamalardan anlaşılacağı üzere temel analiz odaklı bir değerlendirme. Çünkü temeli iyi olan hissenin mutlaka ederine geleceğine inanıyorum. 4. çeyrek rakamları ve buna paralel hisse fiyatlarındaki gelişmeler bu öngörünün ne derece isabetli olacağını ortaya koyacaktır.

6. arkadaşlar borsanın büyük ölçekli yatırımcısıyım .hatta bazılarının spek dedigi kişilerdenim .belkide ttrak ın en büyük bireysel yatırımcılarındanım ttrak hissesi arzından beri portföyümde var şunu çok iyi ögrendim borsada çok akıllı olmak lazım ama çokta sabırlı olmak lazım hoplayıp zıplayarak birşey olmuyor belirliledigin hissede beklemesini bil sabırlı ol yeterki hissen kurumsal olsun saygılarımla

7.  Alıntı Originally Posted by nicome Yazıyı Oku
    arkadaşlar borsanın büyük ölçekli yatırımcısıyım .hatta bazılarının spek dedigi kişilerdenim .belkide ttrak ın en büyük bireysel yatırımcılarındanım ttrak hissesi arzından beri portföyümde var şunu çok iyi ögrendim borsada çok akıllı olmak lazım ama çokta sabırlı olmak lazım hoplayıp zıplayarak birşey olmuyor belirliledigin hissede beklemesini bil sabırlı ol yeterki hissen kurumsal olsun saygılarımla
    teşekkürler sayın nicome kardeş gerçekten tavsiyeleriniz altın değerinde 2017 yılında 69 tl maliyetli bekliyorum eğer hoplayıp zıplasaydım herhalde elimde şu an hiç hisse kalmazdı iyi kötü şu an bir ev alacak hisseye sahibim çokşükür.

Sayfa 509/801 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •