Sayfa 597/806 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 6442 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    22 TL olduğu zamanlardan beri sürekli takip ederim ara ara girer çıkarım. Bir kere 80 den 20 lere gittiği harekete yakalandım 2 sene sürdü sanırım ama yine kar ederek çıktım.

Bu hisse iyidir begenmeyenler spor hisselerine

10 sene diyen arkadaş atıyor. Sağlaması basit açın grafiğe bakın...
    spor hisselerini doğru yerden ve doğru zamanda alırsan güzel getiri bırakıyor.Zamanında bunu deneyimledim.Her hissenin bir zamanı var temeli iyi kötü farketmiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    Ben de 2 senelik yeni mezun calisan olarak birikimimle almistim. Simdiye gore ufak para. 17 liradan ana maliyet, ilerde ufak bir eklemeyle 22 mi ne oldu. Temettulerle coktan sifirlandi ama garanti sagolsun, gostermiyor ;)

Sent from my SM-N770F using Tapatalk
    Biriktirmeye devam.. Durmak yok
    OMAHALI

3.  Alıntı Originally Posted by azorka Yazıyı Oku
    sarı sitede ufak bir araştırma ile en ucuz iş makinesi 50k euro gozukuyor. Genellikle küçük iş makinesi oldugunu düşünürsek 60-65k euro bandını baz alıp ortalama bir pay hesaplayabılırsınız. biçerdöverler ise 135k euro.
    Yatırıcı ilişkileri 2. çeyrek önce iş makınelerının ciroda çok düşük etkisi olduğu için ekstra satış bilgisi paylaşmadıklarını söylemişti.İş makineleri henuz bebek çagında olduğundan ivmelenmesinin belirli bir süre yüksek düzeyde seyretmesi şaşırtmaz. Toplam pazar hakkında bir bilgiye ulaşamadıgım için kendi adıma ne kadar beklentiye girebileceğimi bile kestiremiyorum. Tek bildiğim pazarın çogunlugunu kazıyıcı ve yukleyici diye tabir edilen genellıkle köy ve belediye işlerinde tercih edilen küçük makinelerden oluştugu.
    Tesekkur ederim ttrak in temettulerini baska sirkete ekleme yapacaktim bu is alanina da eklemlenmesi tekrar hisseye dondurme notumu almisim defterime...
    Yabanci ortak var diye bunu tutup tumosani satmistim 2012 de iyi yapmisim gerci tumosan da aonra yurudu gitti de o sallantili hali bekletmezdi beni zarar edebilirdim;)
    Tesekkur ederim bilgiler icin.
    Sanki finansallar fabrikalari buyutmek icin musait gibi duruyor.Bu is makinalari icin bir bant eklendigini hatirliyorum.ayrica bir fabrika ihtiyaci olur mu bilemiyorum hayal ediyorum sadece...
    Ytd

4. Türk Traktör Ankara’daki modernizasyon yatırımı kapsamında 754 milyon 605 bin liralık teşvik belgesi aldı. Yatırım ile yıllık 48 bin adet komple aktarma grubu ve 500 adet Beko Loader üretimi gerçekleştirilecek.

https://www.dunya.com/ekonomi/cinerd...-haberi-632159

5.  Alıntı Originally Posted by NOMURA Yazıyı Oku
    Türk Traktör Ankara’daki modernizasyon yatırımı kapsamında 754 milyon 605 bin liralık teşvik belgesi aldı. Yatırım ile yıllık 48 bin adet komple aktarma grubu ve 500 adet Beko Loader üretimi gerçekleştirilecek.

https://www.dunya.com/ekonomi/cinerd...-haberi-632159
    iş makinesi 500 adet üretimi...

6.  Alıntı Originally Posted by ValueInvestor Yazıyı Oku
    iş makinesi 500 adet üretimi...
    Backhoe loaderlar 800k - 1M arasında fiyatlaniyor. Gerceklesirse 300M-400M ciro etkisini begenirim ben

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

7. Red face

Ağustos ayı traktör satış verileri gelince yazalım

8. #Ttrak Ağustos ayı satış verilerini açıkladı
    Ağustos.... :2021
    İç satış....: 1.352
    Dış satış.:....750
    Üretim....: 2.626
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Sayfa 597/806 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •