Sayfa 639/801 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Arkadaşlar ben mi bir yerde yanılıyorum, düzeltirseniz memnun olurum. Şirketin hikayesi yeni büyüme alanı iş makineleri olamaz mı? Oradan yeni bir bi iş sahasında excavator vs ile daha fazla ürün çeşitliliği beklentisi yok mu ?

2.  Alıntı Originally Posted by lawyerbroker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben mi bir yerde yanılıyorum, düzeltirseniz memnun olurum. Şirketin hikayesi yeni büyüme alanı iş makineleri olamaz mı? Oradan yeni bir bi iş sahasında excavator vs ile daha fazla ürün çeşitliliği beklentisi yok mu ?
    aynı şeyi düşünüyoruz..yani hikayeden kasıt ne olabilir?bist in en düzgün yönetilen şirketlerinden biri..düzenli temettü..her sene artan ciro..iş makinalarının %30 u devreye girmedi daha..yani 2 senedir yükselirken ne hikayesi vardı?benim şahsi görüşüm:temettü bahane edilip büyük silkeliyorlar..norveç varlık fonunun hatırlı bir yüzdesi ttrak ın.....

3.  Alıntı Originally Posted by lawyerbroker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben mi bir yerde yanılıyorum, düzeltirseniz memnun olurum. Şirketin hikayesi yeni büyüme alanı iş makineleri olamaz mı? Oradan yeni bir bi iş sahasında excavator vs ile daha fazla ürün çeşitliliği beklentisi yok mu ?
    Yatırımcı sunumunda iş makineleri için 2022 ye dair bir beklenti yer almıyor, ilginç. Ama haklı olabilirsiniz, ufak ufak da olsa büyüyen, gelişmeye açık bir ürün gamı.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,454
    Blog Entries
    3
    Öyleki 100ler kulübünün en iyi temettü verimine sahip şirket.
    %30 çok hızlı çıktı akabinde %10 indi
    230 üzerinde trend için olumlu.
    Bugünlerde çok giden şirketler var.
    Böyle durumda talep ertelemesi yaşıyor.

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Denge ve tutarlılık iyidir. Makul olmak en iyisidir.
    Portföy

5. Keşke 200 altına inse de alsak biraz daha...

6. Bu rakamlar önümüzdeki aylarda hayal olmazsa iyi… memlekette anormal enflasyon var.. bu şirketlerin arazileri makine teçhizatları var … geçen yıl yaptığı yatırımı bu yıl yapsa üç misli para öder belki… onun İçin borsada sanayi şirketlerinde doğru geri çekilmede almak fırsat olacaktır.. .. tatbiki çekilirse…… geçmişte şunu çok yaşadım… bugün düşer yarın düşer diye beklerken birde bakmışsın hisse nerelere gitmiş…al sat tut tavsiyesi değildir…

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    Keşiş Dağı
    Gönderi
    1,454
    Blog Entries
    3
    241 kapanış. 41 kere maşallah.
    Grafik yeni bir hikâye yazıyor.
    Bakalım yıl içinde nasıl görünüm yapacak.
    Denge ve tutarlılık iyidir. Makul olmak en iyisidir.
    Portföy

8. Günlükte fincan kulp kirilimi var. İnşallah devamı gelir. Gayri çok bekledik ama 300 olsa satayackmiyim tabiki hayır

OMIX X500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 639/801 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •