Sayfa 736/802 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon
Arama sonucu : 6410 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Komik olan thy bile kac yolcusu kac milyar km koltuk satmis aciklamis bugun, alt tarafi satilan 4 kusur binlik traktor,ha su andaki fiyatlama sanki 3000 traktore dusmus/dusecekmis gibi ama sanmiyorum guclu seyretmeye devam etmis tum otomotiv traktore has bir bozulma olmamistir.

2.  Alıntı Originally Posted by indigenos Yazıyı Oku
    Olur mu değerli kardeşim, koca şirketi işten ayrılan biriyle ilişkilendirip parapsikolojik bağlamda çıkarsama yapılabilir mi? Kaldı ki ayrılış nedenini de bilmiyoruz. Öte yandan şirketten ayrılan kişiye ait yayının silinmesi rutin bir uygulama.
    O çalışan ayrıldı diye hisse düşüyor demiyorum hocam. Ama, ömrünu ttrak a adamış gibi konuşup sonra ne gordude ayrıldı bunu merak ettim sadece.

SM-G780F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    O çalışan ayrıldı diye hisse düşüyor demiyorum hocam. Ama, ömrünu ttrak a adamış gibi konuşup sonra ne gordude ayrıldı bunu merak ettim sadece.

Belki başka bir firmada daha güzel bir bordro görmüştür?

4. 666 yurtdışı ve 3630 yurt içi olmak üzere 4296 adet satmışız, hayırlı bereketli olsun... aralıkta 4000 üstü gelirse 9 milyarı aşkın kar cepte

5.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku

Sn Ahmet Dinç 29.10.2023 de istifa ettikten 1 gün sonra 30.10.2023 de Milpa da göreve başlamış. Kariyer planlaması dahil pek çok sebep olabilir; dolayısıyla ayrılış nedenini bilemeyiz, ama adı geçen kişinin görevdeyken arayış içinde olduğu anlaşılıyor. Şirketlerdeki yatırımcı ilişkileri departmanı, üretim, satış özellikle ar-ge konusunda sofistike bilgilere sahip değildir

6.  Alıntı Originally Posted by indigenos Yazıyı Oku
    Sn Ahmet Dinç 29.10.2023 de istifa ettikten 1 gün sonra 30.10.2023 de Milpa da göreve başlamış. Kariyer planlaması dahil pek çok sebep olabilir; dolayısıyla ayrılış nedenini bilemeyiz, ama adı geçen kişinin görevdeyken arayış içinde olduğu anlaşılıyor. Şirketlerdeki yatırımcı ilişkileri departmanı, üretim, satış özellikle ar-ge konusunda sofistike bilgilere sahip değildir
    Teşekkürler dostum. Bizimkisi merak işte. Hisse düşünce öküz altında buzağı arıyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    666 yurtdışı ve 3630 yurt içi olmak üzere 4296 adet satmışız, hayırlı bereketli olsun... aralıkta 4000 üstü gelirse 9 milyarı aşkın kar cepte
    Her ay başında güncellenen proaktif fiyat politikası çerçevesinde 4296 adet satış iyi rakamdır, şirket ve paydaşlara hayırlı olsun.

8. Umarım iyidir bu kadar satış

Sayfa 736/802 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •