Sayfa 785/802 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795 ... SonSon
Arama sonucu : 6413 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by koyay Yazıyı Oku
    Kibarlaştırarak söyleyeceğim babam penisi soktun da testisleri de zorluyorsun der bu durum için. Milleti memnun etmek ne mümkün, hayret ki hayret.
    Bu enflasyonist ortamda borsada herkesin parası zaten eridi

başımıza ne geldiyse ufak yemlemelerden memnuniyetimizden geldi
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by ENastsuD Yazıyı Oku
    aynen hocam. umarım bu tuprs ve froto nun da beklenti altında temettü vermesinin alameti değildir.
    % 10 civarı dağıtmalıydı, tırpan atılmış, yazıklar olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

93 TRY hbk var, geçen yılda %70 civarı dağıtmış. Bu sene neden 80 üstü dağıtsın ki. Ben de geçen hafta uyandım. Fark ettim ki bilançoya, hbk'ya, ortalama dağıtım oranına bakmadan hayaller kurmuşum.
    Bence adil. Ayrıca da bedelsiz var.
    Yatırım tavsiyesi değildir, nasıl olsun ki, kelin ilacı olsa başına sürer.

4.  Alıntı Originally Posted by Ali Dogan Yazıyı Oku
    93 TRY hbk var, geçen yılda %70 civarı dağıtmış. Bu sene neden 80 üstü dağıtsın ki. Ben de geçen hafta uyandım. Fark ettim ki bilançoya, hbk'ya, ortalama dağıtım oranına bakmadan hayaller kurmuşum.
    Bedelsiz acikladi da ben mi görmuyorum acaba ?

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Bu enflasyonist ortamda borsada herkesin parası zaten eridi

başımıza ne geldiyse ufak yemlemelerden memnuniyetimizden geldi
    Herkes derken? Niye herkesi dahil ediyorsunuz ki?
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

6. Bedelsiz sermaye artışı nereden çıktı arkadaşlar, öyle bir bilgi varsa kap haberini paylaşın lütfen
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

7.  Alıntı Originally Posted by Ali Dogan Yazıyı Oku
    Gecen yil dagitilabilir kârın yuzde 67'sini bu yıl yuzde 64 unu dagitiyor 😅 Çok fark var değil mi tantana edecek kadar var? Üstelik Mayıs'ta sermaye artırmışlar, belki bu yıl da artıracak.

8. Tartışmaya gerek yok, beklentiler geçmiş dağıtım oranları yanında kasada ki nakte göre şekillendiği için bu dağıtım oranı tatmin edici olmadı diyoruz. İşkemden şu kadar verirdi demiyoruz. Ayrıca temettü olayında herkesin şartları ve beklentileri farklı olduğu için farklı düşüncelerin olması normal. Ben bu şirketin halka açıldığı günden beri ortağıyım. Kısa zaman önce hisse alıp 3 gün önce gelip burada millete ayar vermeye kimse kalkışmasın, o durumda kullandığım dili değiştiririm.
    Az insan çok huzur

Sayfa 785/802 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •