Sayfa 788/802 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798 ... SonSon
Arama sonucu : 6410 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by cemmer97 Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileri ile görüşmemde ben de kapasite konusunu sordum. % 80 in üzerinde kapasite kullanımı var ve ülkemizde traktör yaş ortalaması çok yüksek. Talepte ciddi bir artış durumunda ilave kapasite gerekmez mi? diye sordum. Talep artığında vardiyaları artırarak bu talepleri karşılama imkanıba sahibiz diye söylediler.
    su an 2 vardıya 3. vrdıya ile zaten 60 bın kapasıteye ulaşılıyor .
    bu konuda analist toplantıları yayınlanıyor . güzzel bilgi akışları yapılıyor orda .

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Traktör elimde yok ama eski şirketim oldugu için hepimizin bildiğini ortaya yazayım gözden kaçmasın.
    Kapasite kısmı vardiya ile arttırılabilir şirketin dediği gibi.
    Bir de büyük traktörler kar marjı daha yüksek adetsel artısları karı daha da yükseltecektir.
    Onların kar marjı diger traktörlere göre daha yüksek.
    İş makinalarında da büyüme gösteriyorlar.İş makinaları karı da yüksek.
    Bir de maliyet azaltıcı hamleler yapıyorlar.
    O da toplam giderlerde katkı sunacaktır.
    Ytd
    erenler ankara solar panel ve sivas da solar panel yatırımı ıle enerj malıyetının % 80 nı karıslanmıs olacak

3. açılır açılmaz devre kesti....

4. Hayirdir haber mi var

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. mal el mi değiştirdi noldu ? -4,5 ile devre kesti şimdi +0,06 sanırım yine devre kesti.

6. Biz rajon kesmeyiz devre keseriz

7. Froto ile en büyük farkı Froto'nun sürekli yatırımlar ile kapasite artırımları yaparak büyümesi buna mukabil Traktörümüzün mevcut kapasitesini dahi tam kullanabileceği bir talebin olmaması. Ucuz traktör kredisi verilmesine rağmen durumlar ortada. Ülke çiftçisi ne kazanıyor ki altında ki traktörü yenileyebilecek cesareti kendinde bulabilsin ? Ülkede ki traktör parkı eski deniliyor, yahu bir köy çocuğu olarak ben bu traktör yaşlarının ülkemizde hiç genç olduğunu görmedim, açıkçası bundan sonrada beklemiyorum. Olması için şirketten ari bambaşka dinamiklerin yerine oturması gerekiyor ki o da bu ülkenin kronik sorunları ile alakalı olduğu için imkansız gibi bir şey. Hasılı kelam analizlerde traktör yaşından dem vuran atıflara bakıp gaza gelinmemeli.

Tüm bunların üstüne tüm zamanların satış ve gelir rekorlarını kırdığı bir yılın temettüsü de beklentileri karşılamayınca devrede keser kafaları da keser. Zira yukarlarda zararlı var!!!
    Az insan çok huzur

8. ziraat başkanın kafasını kopardılar, muhtemelen globali frontlamak istemiştir, çarşıyı karıştıracağım derken kendisi karıştı, 15K lot ne usta, senden 200-300K lar bekleriz, tırt.

Sayfa 788/802 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •