Sayfa 412/798 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon
Arama sonucu : 6383 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Ana Endeks - 4.02.2020 - Günlük

endeks % 2.5 primlendi ,,, yarın hafiften artı primi sindirir,, esner ,,grafiğe bakarsanız tekrar yeni bir yükseliş moduna girdi ,,,

alttaki de Usd - Doların hali - 6 tl de çok baskı var - Günlük

2. Traktörün tahtasını yöneten embesiller ordusu , !! Egeen 710 tl oldu , sen hala çöplüktesin ,, Hisseyi manüplasyon yaparak Düşürürken tabakhaneye mok yetiştirir misali Gidiyon , çıkarken Tam tersi ors karı gibisin ,,, Sürekli naz ,, naz ,,

Traktörün huyu şu : birileri sürekli mallandımı , tam tersi hareket edip hisseyi aşağı alıyor , bunu emirlerde de görebilirsiniz ,,, mal alan oldumu telaşlanıp , hisseyi o an düşürüp alımı engelleme tavrı ,

Onun için fırsat buldukça kumbara gibi atın diyorum , 1-2 , O gün gelince çok güzel ellerine vericez Arkadaşlar ,
    2020 - 2021 - 2022 - 2023

Başka hissede "hisse alımı sözü geçse" o hisseDe tavanlar serisi olur ,,, bu ise tam tersi hareket edip , o an değil başka zamana saklıyor ( ! )

Traktörün tahtasını yatırım kurumlardan biri yönetiyor ama hangisi acep ,...?

3.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    Traktörün tahtasını yöneten embesiller ordusu , !! Egeen 710 tl oldu , sen hala çöplüktesin ,, Hisseyi manüplasyon yaparak Düşürürken tabakhaneye mok yetiştirir misali Gidiyon , çıkarken Tam tersi ors karı gibisin ,,, Sürekli naz ,, naz ,,

Traktörün huyu şu : birileri sürekli mallandımı , tam tersi hareket edip hisseyi aşağı alıyor , bunu emirlerde de görebilirsiniz ,,, mal alan oldumu telaşlanıp , hisseyi o an düşürüp alımı engelleme tavrı ,

Onun için fırsat buldukça kumbara gibi atın diyorum , 1-2 , O gün gelince çok güzel ellerine vericez Arkadaşlar ,
    2020 - 2021 - 2022 - 2023

Başka hissede "hisse alımı sözü geçse" o hisseDe tavanlar serisi olur ,,, bu ise tam tersi hareket edip , o an değil başka zamana saklıyor ( ! )

Traktörün tahtasını yatırım kurumlardan biri yönetiyor ama hangisi acep ,...?
    haklısınız sayın izmirli 2017 yılında borsa 75 bindeyken 77 liradan aldım bu hisseyi eften püften iki masa bir sandalyesi olan hisseler üçe beşe katladı borsa oldu 122 bin biz hala anaparayı kurtaramadık o da dolar bazında değil ha TL bazında zira herhalde dolar bazlı hesaplasak en az hissenin 120 lira olması lazım ama inat ettim satmayacağım isterse 1liraya düşsün hisseyi torunlarıma bırakacağım

4.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    haklısınız sayın izmirli 2017 yılında borsa 75 bindeyken 77 liradan aldım bu hisseyi eften püften iki masa bir sandalyesi olan hisseler üçe beşe katladı borsa oldu 122 bin biz hala anaparayı kurtaramadık o da dolar bazında değil ha TL bazında zira herhalde dolar bazlı hesaplasak en az hissenin 120 lira olması lazım ama inat ettim satmayacağım isterse 1liraya düşsün hisseyi torunlarıma bırakacağım
    Hiiç sıkma canını sayın arkadaşım Orca O dönemleri hatırlıyorum , bir süre Egeen de idim , bu Traktörün tahtasını yöneten pşt lar Egeenin tek rulmanı , tırnağı olamaz ,, yıllardır aynı pislik gurup yönetiyor , büyük ihtimalle aracı kurumlardan birisinin elinde !!! ,, sonuç olarak buradayız ;

Allahtan ekonomi düzeliyor , Merkez bankası , Borsa , Dolar devletin kontrolünde ,, 2023 yılına kadar ,
    Şu ara Çindeki panik Türkiye ekonomisinede yarıyacak ( dolaylı olarak )

Bu hissenin yarısı yabancıYa ait , risk az , ortam güzel , tahtayı yöneten istediği kadar sıksada , şirketi gambazlasada kaçışı yok daha geçengün Traktörün genel müdür , hisse geri toplama , yani hissenin ucuzluğundan bahsetti ,,,

Genel müdür traktörün tahtasını yönetenleri şutlasa çok daha güzel olur , inşallah diyelim çünkü bu gurup suni bilerek sık trade ortamı oluşturup , şirketi paravan olarak kullanıp ceplerini dolduruyor ...

Şu an tahtada yaptıkları o , hisseyi esnetip , düşürüyorlar , tekrardan düşürdükleri alandan alıp mallanıyor , sürekli açgözlülük

O yüzden sadece sabır sabır ,, dün nasıl hisseyi 25'e çektiler , bugün nerede

Keyfine bak rahat ol
    Son düzenleme : İzmir; 05-02-2020 saat: 13:04.

5. Allah boyle hisseyi tuttan aç gozlulerin belasini versin .....

6. Şu an tahtada hisse fiyatını kırmızıya çeviren vatandaş ve ahalisi , söylenenleri hazmedemiyorsunuz ama yapıcak bir şey yok çok daha fazlasını hakediyorsunuz ,,, taaa hisse 25 li fiyatlardan beri hatta öncesi bunlar söylenir Ve daha fazlası , başkası olsa ortadan ikiye ayrılır , utanır ,,

,,, nasıl sindiyorsunuz !?? içme sodası ya da Sarıkız kullanıyon !.? ,, Sarıkız güzeldir 250 ml

Bazıları yavaş yürür ama asla geri adım atmaz.

7. Ünlü: Turk Traktor doubles domestic sales volume y/y in Jan20: Turk Traktor recorded 109% y/y growth in domestic volumes to 1,243 units in Jan20, exceeding our estimate of 60-70% growth. Aggregate volumes grew by 55% y/y to 2,591 units, also driven by the 26% increase in exports to 1,348 units. Turk Traktor will announce 2019 results and 2020 guidance on February 10 and will hold an analyst meeting on February 11.

8. OCAK 2020
    TİPLER
    FABRİKA SATIŞ
    YURTDIŞI SATIŞ
    TRAKTÖR
    Aylık
    1.243
    1.348
    Kümülatif
    1.243
    1.348
    FABRİKA SATIŞ: FABRİKA TARAFINDAN BAYİYE FATURA EDİLEN ARAÇLAR YURTDIŞI SATIŞ: FABRİKA TARAFINDAN İHRAÇ EDİLEN ARAÇLAR
    ÜRETİLEN TRAKTÖR AB
    TOPLAM 2.385 2.385
    A: AİT OLDUĞU AY
    B: YILBAŞINDAN İTİBAREN KÜMÜLE

Sayfa 412/798 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz