Sayfa 361/801 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Çok iyi kapattı kardeşim. . Hala ders almadım . Bu gidişlede almayacağa benziyorum. 33 lerden bu amk hissesini versek kötümü olurdu. Biliyordum böyle olacağını ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Karedeşim emin ol bu seviyelerde al sat üzer hiç gerek yok tahta çok sığ ne yapacağı belli olmaz.Bu hissenin grafiklerinden artık dönüş yaptığını düşünüyorum bundan sonra düşüşler alım fırsatı olarak değerlendirilecektir.Çünkü uzun vadeliler artık yeşile dönüyor .Ve bunu büyük oyuncular görecektir.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by trhn Yazıyı Oku
    Karedeşim emin ol bu seviyelerde al sat üzer hiç gerek yok tahta çok sığ ne yapacağı belli olmaz.Bu hissenin grafiklerinden artık dönüş yaptığını düşünüyorum bundan sonra düşüşler alım fırsatı olarak değerlendirilecektir.Çünkü uzun vadeliler artık yeşile dönüyor .Ve bunu büyük oyuncular görecektir.YTD
    Abicim 33 lerden satsam bana bal kaymak gibi gelirdi bu srefsiz

3. Türk Traktörün tahtasını yöneten meşhur fırıldak Asena , endeks yükselince şekilden şekile giriyor , endeks yükseliyor geri durup tam tersi kımıldamıyor , sonra endeks baktı topuk yapıyor , bu sefer çare yok kendide yukarı alıyor ,,
    Hevesin kursağında mı kaldı , yandaşlarına trade yaptıramadınmı !?? 33-30 arası !?

ne kadar gevşeksin sen böyle !?? Kendin ol , Dik dur ,

4. Bugün bu sessizlik de ne.Aşırı sakın duruyor.Bu arada yabancı takas oranı 43.30
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

5. Endekse ayak uyduramadı geride kaldı.. en az 32.50-70 bandında hareket etmesi gerekiyor

6. Uzun süredir benimde elimde bu hisse. İyi hissedir temettü vermiştir yıllar güzel oranlarda eyvallah. Fakat 5-6 yıl önceki fiyatına gerilemesi beni soğuttu. Artık tek lot almıyorum. Fakat 1 yıldırda ızdırap oldu hisse. Bu yüzden ekranımdan çıkardım izlemiyorum. Hissenin speğine inat çıksada düşsede elimdeki lotları en az 10 yılda satmıyorum.

7. Temel hissem otokar yanına da ford ekliyorum yavas yavas. Bu iki hissede daha huzurluyum. Traktörde borçluluğun hızlı arttığından bahsetmişlerdi. Bu konuda bilgisi yorumu olan arkadaş varsa cevaplarsa sevinirim

Sayfa 361/801 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •