Sayfa 574/801 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Türk traktörde genelde her iyi bir Bilanço sonrası bir zaman Baskı kurup fiyatının yukarı hemen gitmesine izin vermiyor piyasadaki hissenin Çoğunluğunu elinde bulunduran yabancılar demekki daha toplayacaklar....Satışlar daha da artacak ki yani şirket böyle öngörüyor ki iç ve dış piyasa satışlarında revizyona gidiyor... 2021 yılı iç piyasa satışları ve dış piyasa satışları beklentisi yüksek bu şekilde gerçekleşirse yılsonu 1.5 milyar TL net kar yani geçen yılki net karı ikiye katlayacak gibi. Bu durumda hissenin F/K SI ÇOK AŞAĞI DÜŞECEK. Ve TTRAK ŞU SNKİ RAKAMLARIN EN AZ 2 KATINDAN İŞLEM GÖRME POTANSİYELİNE SAHİP OLABİLECEKTİR. Al sat tut tavsiyesi değildir. Tahmin öngörü.

2. https://www.youtube.com/watch?v=4Meo-eYv9UY
    yatırım yapmadan önce mutlaka izlenmeli bu video.

Şeffaflıkta son nokta gerçekten Ahmet Bey'e bilgilendirme için teşekkürler.

3. Selamlar, buradaki "bilanço sonrası bir zaman " ne kadar bir zaman ?.
     Alıntı Originally Posted by İSTİNYELİ Yazıyı Oku
    Türk traktörde genelde her iyi bir Bilanço sonrası bir zaman Baskı kurup fiyatının yukarı hemen gitmesine izin vermiyor piyasadaki hissenin Çoğunluğunu elinde bulunduran yabancılar demekki daha toplayacaklar....Satışlar daha da artacak ki yani şirket böyle öngörüyor ki iç ve dış piyasa satışlarında revizyona gidiyor... 2021 yılı iç piyasa satışları ve dış piyasa satışları beklentisi yüksek bu şekilde gerçekleşirse yılsonu 1.5 milyar TL net kar yani geçen yılki net karı ikiye katlayacak gibi. Bu durumda hissenin F/K SI ÇOK AŞAĞI DÜŞECEK. Ve TTRAK ŞU SNKİ RAKAMLARIN EN AZ 2 KATINDAN İŞLEM GÖRME POTANSİYELİNE SAHİP OLABİLECEKTİR. Al sat tut tavsiyesi değildir. Tahmin öngörü.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kanımca sabredenin mükafatını görebileceği uzunlukta bir zaman..Ytd.

5. Kanaatimce nisan ayı iç ve dış piyasa satış verilerini açıklayıncaya kadar bir baskı oluşabilir toplamak İçin . Veriler iyi geldikçe yükselmesine çok fazla engel olamayacaklardır . Böylece 6 aylık bilanço gelinceye kadar keyifleri yetene kadar zaman zaman güçleri yettiğince baskı ve bir miktar yükseliş yani iki ileri bir geri ilerleyeceğiz gibi me geliyor inşallah . Yeterki her ay açıklanan satış rakamları iyi gelsin olumlu haberler duyalım 2021 yılı net karı 2020 yılını ikiye katlarsa (bunu aylık satış verileri ile tahmin edebilirsiniz.) fiyat da ikiye katlar herhal de .diye tahmin ediyorum . Yanılabilirimde .benim tahminim böyle.Güneş balçıkla sıvanmaz. Kimseye Al sat tut demiyorum ttrak ve borsa İçin.

6. bu traktöre denecek söz bulamıyorum rezillik resmen keşke ne kapasite nede bu kadar kar açıklasaydı, kaldıki borsa bu denli pozitifken neredeyse dip yapacaktı. yuh olsun fiyatını belirleyen zihniyete...

7.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    bu traktöre denecek söz bulamıyorum rezillik resmen keşke ne kapasite nede bu kadar kar açıklasaydı, kaldıki borsa bu denli pozitifken neredeyse dip yapacaktı. yuh olsun fiyatını belirleyen zihniyete...
    Ayıp ya kağıt 22 ayda 8 kat yükselmiş..
    OMAHALI

8. Tarihi rekor kar açıklamış. Yıl sonu 1.500.000.000 kar beklentisi oluşmuş. Saçma yorum yapıyorsunuz. Hiç bu yorumu yapmasaydınız iyi olurdu.
     Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Ayıp ya kağıt 22 ayda 8 kat yükselmiş..

Sayfa 574/801 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •