Special Days Image
Sayfa 177/801 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Yıl baçından bu tarafa TAKASBANK Verileri
    Başarılı bir yatırım, diğerlerinin öngörülerini tahmin etmekten geçer. "Keynes"
    Üç günlük dünyada değmez hiç bir şey kalp kırmaya/ dert etmeye. @borsa_tilkisi

2. düşüyo gene hisse fikriniz nedir ortaklar

3. gördüm de bu kadar yav...................ğını görmedim.....hergün eksi olurmu ...koştura koştura önden gidiyor..nereden satarsan sat alttan alıyorsun...

4. bu hisse nasıl kurtulur......hisse geri alım.....şirketin işine mi geliyor nedir yabancı ortağıda sessiz ,kumpası kurmuşlar söğüşlüyorlar...yani her on sentte baştaki dallama 700 bin dolar kaybediyor...
    sermaye artırımı......bilemedim ne kadar ihtiyacı var....neden artırsın ki....belki piyasa şartları...
    satmak için kulandıkları hisseleri nereden toplayacaklar......bu iş için city yi kullanıyorlartek bir aracı kurum dahi yanaşamıyor almak için ..nasıl çıkaak bu işin içinden bakalım

5. Bir gün bilanço açıklanır, güzel kar gelir. Stok malları yurtdışına epey satmıstir.
    Sonra bir bakarsın ki, yüzde 5, yüzde 5 koşmaya başlamıs.
    Şu anda uyku halinde. Stoklar bahçede bekliyor, paslaniyor.
     Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    bu hisse nasıl kurtulur......hisse geri alım.....şirketin işine mi geliyor nedir yabancı ortağıda sessiz ,kumpası kurmuşlar söğüşlüyorlar...yani her on sentte baştaki dallama 700 bin dolar kaybediyor...
    sermaye artırımı......bilemedim ne kadar ihtiyacı var....neden artırsın ki....belki piyasa şartları...
    satmak için kulandıkları hisseleri nereden toplayacaklar......bu iş için city yi kullanıyorlartek bir aracı kurum dahi yanaşamıyor almak için ..nasıl çıkaak bu işin içinden bakalım
    SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. benim şahsi fikrim bu hisse bilanço ile olmaz....iyi bir hikaye lazım......herkesin üzerine oynayacağı

7.  Alıntı Originally Posted by exmarine Yazıyı Oku
    benim şahsi fikrim bu hisse bilanço ile olmaz....iyi bir hikaye lazım......herkesin üzerine oynayacağı
    Aylık satış adetleri ne zaman ki eski günlerine dönme işaretleri verirse hissede de hızlı bir şekilde yükseliş başlayacaktır.Aylık satış adetleri 3000 hatta 4000 küsür olduğu dönemler vardı.Bu rakamlar 500- 600 lere düştü.Hisse fiyatının da buralara gelmesi doğal karşılanmalı. 2.çeyrekte satışların oldukça düşük olmasına rağmen açıklanan bilanço güzeldi.Ancak bu dönemde aynı şeyi beklemek hata olur.Yabancılar son günlerde bir miktar çıkış yaptılar ancak satışların artmasıyla sattıkları hisseleri tekrar toplayacaklardır.Sonuçta temettü hissesidir. Bu konuyla ilgilenen bir çiftçi arkadaştan aldığım bilgi traktör fiyatlarının çok arttığı hatta bu artışın % 50 yi geçtiği yönünde.2.çeyrekte beklenti üzerinde kar açıklaması belkide bu yüzdendir.Kısa vadede yükseliş beklemek zor.Haftaya açıklanacak olan bilançonun iyi gelmeyeceğini düşünen yabancılar belki de bu yüzden sattılar.Zatten aracı kurumlar da hedef fiyatı oldukça düşürdüler. Ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

8. Sonuçta bir kar elde edecek. Temettüsünü de verecek. Satışları beşte bire düştü diye kar o kadar düşmüyor ki. Geçen yıl 137 milyon bu yıl 136 milyon kar var 6 aylıkta. Temettü verimi en iyiler arasında olan bu hisseyi bu kadar düşürmeleri saçmalık. Keser döner sap döner , mart da temettüler verilirken hesap döner. al , sat , tut yat vs. tavsiyesi değildir.

Sayfa 177/801 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •