Sayfa 184/801 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. 26 Ekim Cum 12:03 (1 gün önce)
    Alıcı: investorrelations

SAYIN YETKİLİLER BEN BU HİSSEYİ 2 YIL ÖNCE ENDEKS 72 BİNDE İKEN 72 DEN SATIN ALDIM....ŞİRKETİN 6 AYLIK BİLANÇO DEĞERİ DAHA ÖNCEKİ YILLARA GÖRE PARALELLİK GÖSTERİRKEN ÜSTELİK ENDEKS 93 BİNLERDE GEZİNİRKEN BU DENLİ DÜŞÜŞ ÜN NEDENİNE ŞİRKETİN SESSİZ KALMASINI ŞİRKETİNİZ HİSSELERİNE YATIRIM YAPAN BİZ YATIRIMCILAR OLARAK ESEFLE KINIYORUM.....

2. bu mail i aynı zamanda cc olarak spk şikayet ve ihbar kısmına gönderdim

3. Katılırsınız katılmazsınız bilemem Koç grubundaki agresif satışlar bana başka bir şeyi düşündürmeye başladı..
    Başka hisseler bu kadar düşse önemsemezdim Koç olunca farklı oluyor..
    Evet ekonomik daralma vb. şeyler konuşuluyor ama acaba 2019’da Körfez’de büyük bir savaş çıkacak o mu fiyatlanıyor...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4. 1 milyar 122 milyon liralık stok birikmiş. Yılbaşından buyana ikiye katlamış. Bunları sattıkça gelirleri artacağı gibi yeni stok biriktirmezse giderleri de azalacaktır. 165 milyon net kar bence bu devirde makul bir kar dır. Hiç bir şekilde al , sat , tut , vs. tavsiyesi değildir. Hızlıca bakılmış bilanço analizidir.

5.  Alıntı Originally Posted by tahtayol Yazıyı Oku
    1 milyar 122 milyon liralık stok birikmiş. Yılbaşından buyana ikiye katlamış. Bunları sattıkça gelirleri artacağı gibi yeni stok biriktirmezse giderleri de azalacaktır. 165 milyon net kar bence bu devirde makul bir kar dır. Hiç bir şekilde al , sat , tut , vs. tavsiyesi değildir. Hızlıca bakılmış bilanço analizidir.
    Aylık satış adetlerine baktığımızda 500 -600 lere düşmüştü.Oysa iç satışların 3000 adet üzerinde seyir ediyordu.Bu satışlala bu kar yine de çok başarılı sayılır.Yurt dışı satışlar az da olsa kar açıklamasını sağladı.Traktör satışları ne zaman artmaya başlarsa Türkiye de krizin de sonunun geldiği anlamına gelecektir.Ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Satış adetlerindeki önemli düşüşe ve yüksek döviz borçları nedeniyle 3. çeyrekte sıçrama yapan kur farkı giderlerine rağmen 3. çeyrek için 30 milyon TL kar bence son derece olumlu.

7. Ankara yenimahallede oturuyorum bu gün merak ettim üşenmedim gittim fabrikayı ziyaret ettim hala yerinde duruyor çok şükür

8. fabrika yerinde dursa nolur yaw. çoğu kişi perişan oldu hem uzun hemde kısada. çok basitinden 50 de maliyetlenen adamın bile maliyetine gelmesi için yüzde 40 çıkması gerek hissenin. 60 70 80 de maliyetlenip 2-3 yıl önce alanları düşünemiyorum bile

Sayfa 184/801 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •