Sayfa 523/801 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by AKDENİZ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben gün sonu aracı kurum dağılımını yatirimkredi.com dan takip ediyorum. 31 Aralık işlemleri benim baktığım yer ile burada yayınlanan veriler farklı , yorum veya katkı alabilirmiyiz
    https://i.hizliresim.com/wiFRHq.png

2. Sayın ttrak ortakları,bu senedi yavaş yavaş alsak buralar galiba en yüksek seviyeler.Beklemeli mi yoksa buralardan yavaş yavaş artırılır mı?Gafiğe baktığımda benim gördüğüm ufak düzeltmelerle yön sürekli yukarı.Hissenizden memnunmusunuz?Ne dersiniz bu senet alınır mı?
    Günlük al-sat yapılır mı yoksa gün içerisinde fazla hareketli değilmidir?
    Tavsiyelerinizi beklerim,uzun süreli senedi tanıyan ortakladan.

3.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Sayın ttrak ortakları,bu senedi yavaş yavaş alsak buralar galiba en yüksek seviyeler.Beklemeli mi yoksa buralardan yavaş yavaş artırılır mı?Gafiğe baktığımda benim gördüğüm ufak düzeltmelerle yön sürekli yukarı.Hissenizden memnunmusunuz?Ne dersiniz bu senet alınır mı?
    Sayın blueblood ben kendi fikrimi beyan edeyim TTRAK grafiğe bakılarak karar verilmez. Gelecek olan bilançoyu hatta bu dönemden sonraki birkaç bilançoyu da öngörmeye çalışarak karar verebilirsiniz. Bilanço tahmini nispeten diğer şirketlere göre kolay oluyor zira aylık traktör satışları yayınlanıyor. Bence önemli olan bu değerler olmalıdır. Yatırım Tavsiyesi değildir. Bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by askanbey Yazıyı Oku
    Sayın blueblood ben kendi fikrimi beyan edeyim TTRAK grafiğe bakılarak karar verilmez. Gelecek olan bilançoyu hatta bu dönemden sonraki birkaç bilançoyu da öngörmeye çalışarak karar verebilirsiniz. Bilanço tahmini nispeten diğer şirketlere göre kolay oluyor zira aylık traktör satışları yayınlanıyor. Bence önemli olan bu değerler olmalıdır. Yatırım Tavsiyesi değildir. Bol kazançlar.

Teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Sayın ttrak ortakları,bu senedi yavaş yavaş alsak buralar galiba en yüksek seviyeler.Beklemeli mi yoksa buralardan yavaş yavaş artırılır mı?Gafiğe baktığımda benim gördüğüm ufak düzeltmelerle yön sürekli yukarı.Hissenizden memnunmusunuz?Ne dersiniz bu senet alınır mı?
    https://www.turktraktor.com.tr/yatir...satis-adetleri

Bu sayfada aylık olarak yapılan traktör satışları her ayın ilk haftasında yayınlanır. aralık ayı satışı da muhtemelen pazartesi salı günü yayınlanır. son iki ayda yaklaşık olarak aylık 4200 adet satış yapıldı. aralık ayında da buna paralel bir satış gelebilir. şirket 3. çeyreğe göre traktör satışlarını yaklaşık olarak yüzde 30 civarında artırdı. ama bunun büyük kısmının fiyatlara dahil olduğunu düşünüyorum. eğer satışlar gelecek aylarda da bu seviyelerde giderse önümüzdeki iki çeyrek daha yüksek kar açıklayabilir. çünkü 2020nin ilk iki çeyreğinde traktör satışları bu döneme göre daha düşüktü. tabi biz bunu biliyorsak piyasa bunu fiyatlamış mıdır ya da ne kadarını fiyatlamıştır bilemeyiz. en mantıklı yol satış adetlerine göre bir hisse başı kar ve fiyat tahmini yaparak ona göre yatırım yapmandır.

6.  Alıntı Originally Posted by conqueror19 Yazıyı Oku
    https://www.turktraktor.com.tr/yatir...satis-adetleri

Bu sayfada aylık olarak yapılan traktör satışları her ayın ilk haftasında yayınlanır. aralık ayı satışı da muhtemelen pazartesi salı günü yayınlanır. son iki ayda yaklaşık olarak aylık 4200 adet satış yapıldı. aralık ayında da buna paralel bir satış gelebilir. şirket 3. çeyreğe göre traktör satışlarını yaklaşık olarak yüzde 30 civarında artırdı. ama bunun büyük kısmının fiyatlara dahil olduğunu düşünüyorum. eğer satışlar gelecek aylarda da bu seviyelerde giderse önümüzdeki iki çeyrek daha yüksek kar açıklayabilir. çünkü 2020nin ilk iki çeyreğinde traktör satışları bu döneme göre daha düşüktü. tabi biz bunu biliyorsak piyasa bunu fiyatlamış mıdır ya da ne kadarını fiyatlamıştır bilemeyiz. en mantıklı yol satış adetlerine göre bir hisse başı kar ve fiyat tahmini yaparak ona göre yatırım yapmandır.

7. Bu sermayeye böyle kârla traktör den inilmez tarlayı sürmeye devam.

8. Bugün 197den aşağı basan kim öyle.

Sayfa 523/801 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •