Sayfa 425/801 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. arkadaşlar bu nasıl bir hacim ya 2017 yılından beri bu hissedeyim hiç böyle günlük bir hacim hatırmıyorum inşallah hayırlısı olur

Arkadaşlar,
    Aracı kurum tahminlerini bir kenara koyup ttrak ün aylık üretim ve satış verilerini osd nin web sitesinden görebilirsiniz. İşlerin nasıl gittiği ile ilgili şeffaf ve doğru bilgi budur.
    Ne fazla heyecana kapılmaya ne de umutsuzluğa düşmeye gerek yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,
    Aracı kurum tahminlerini bir kenara koyup ttrak ün aylık üretim ve satış verilerini osd nin web sitesinden görebilirsiniz. İşlerin nasıl gittiği ile ilgili şeffaf ve doğru bilgi budur.
    Ne fazla heyecana kapılmaya ne de umutsuzluğa düşmeye gerek yok.

teşekküler Sn.pit çok faydalı veriler var.

4. TTRAK - Aylık - 28.04.2020 ( 13 yıllık )

5. Şu an çoğu hisseler tavanlar serisi çiziyor , Uluun her gün tavana kilitliyor hisse alınamıyor , Tat gıda , Raysg , Vangd , Banvt alayı tavanlarda işlem görüyor , yukarıda ,,,

TTRAK'ı yönetenler bu kadar korkmayın yahu illaki dinlenicek ,, esneticek , çiz sende tavanları o kadar elinde imkanlar var ..
    Bahsettiğim hisseler kaç gündür ne dinlenme var , aynı ok gibi çizgi sürekli yukarıda ,,,,

Çiz sende tavanlar serisi , o kadar olumlu haberlere karşı şu an hala 7 sene önceki fiyattasın,, 56

Uluun 'a bi bak tam 4 haftadır herr gün tavana kilitliyor hisse 2,5 tl den 4 haftada 14,11 oldu yine tavan bugün ,,

6.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    Şu an çoğu hisseler tavanlar serisi çiziyor , Uluun her gün tavana kilitliyor hisse alınamıyor , Tat gıda , Raysg , Vangd , Banvt alayı tavanlarda işlem görüyor , yukarıda ,,,

TTRAK'ı yönetenler bu kadar korkmayın yahu illaki dinlenicek ,, esneticek , çiz sende tavanları o kadar elinde imkanlar var ..
    Bahsettiğim hisseler kaç gündür ne dinlenme var , aynı ok gibi çizgi sürekli yukarıda ,,,,

Çiz sende tavanlar serisi , o kadar olumlu haberlere karşı şu an hala 7 sene önceki fiyattasın,, 56

Uluun 'a bi bak tam 4 haftadır herr gün tavana kilitliyor hisse 2,5 tl den 4 haftada 14,11 oldu yine tavan bugün ,,
    haftaya bakarsınız sizin sözünüzü tutar tavan olmasada ciddi bir hareket gelebilir.
    Y.T.D.

Ben şuan ttrak de tavan gitmesini gerektirecek bir durum göremiyorum. Bu bilanço bilanço açıklanmadan önce fiyatlandı zaten. Türk traktör üretim ve satış verilerini hem osd ye bildiriyor hemde kendi web sitesinde ilan ediyor.
    Bilanço çok da sürpriz değildi.15-20 gün sonra nisan verilerini de görürüz. Nisan verilerinin kötü olacağı kesin zaten. Bakalım mayıs nasıl gidecek

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ben şuan ttrak de tavan gitmesini gerektirecek bir durum göremiyorum. Bu bilanço bilanço açıklanmadan önce fiyatlandı zaten. Türk traktör üretim ve satış verilerini hem osd ye bildiriyor hemde kendi web sitesinde ilan ediyor.
    Bilanço çok da sürpriz değildi.15-20 gün sonra nisan verilerini de görürüz. Nisan verilerinin kötü olacağı kesin zaten. Bakalım mayıs nasıl gidecek

kaldı ki 2019 yılında yurtiçi kötü gidiyorken yurtdışı sayesinde toparladı şuan yurtdışı belirsiz, temkinli olmakta fayda var.
    men dakka dukka

Sayfa 425/801 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •