Special Days Image
Sayfa 393/801 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Bir hafta içinde 44.80 i hacimli geçerse agresif yükselme bekliyorum... Yorum beni bağlar...

2.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Bir hafta içinde 44.80 i hacimli geçerse agresif yükselme bekliyorum... Yorum beni bağlar...
    Acımadı ki acımadı ki ...

3. Türk Traktör: Sıçramaya hazır
    Türk Traktör hissesini “Endeksin Üzerinde Getiri” ve 53.00 TL hedef fiyatla araştırma kapsamına alıyoruz. Türkiye dünyada yedinci en büyük traktör pazarına sahip ve Türk Traktör son 12 yıldır lider konumunda. Liderliğini geniş bayi ve hizmet ağı ile destekliyor. Güçlü Ar-Ge merkezi ve son teknoloji ile Şirket kendi traktörlerini tasarlayıp imal ediyor. Üst model traktörlere geçiş ve artan ihracat ile üretimde tam kapasiteye doğru gidiş olacağını bekliyoruz. Şirket, %50 ortağı CNH Industrials’in global ağından faydalanarak ihracat büyümesi sağlanıyor. Hacimdeki büyüme ve üst modellere geçişle şirketin ölçek ekonomilerinden faydalanıp kâr marjlarında genişleme olacağını bekliyoruz.

Ak yatırım

4. abowwww şimdi korkmaya başladım
    ytd deli saçmasıdır

5.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Yükselme trendine giren kağıtlarda ki gözlemim... yükselmeye başlanılan ilk andan sonra yarısı kadar aşağı yönlü sert düzeltme (genellikle yarısı kadar olur) sonra düzeltmenin yarısı kadar geri yükseliş... bir müddet yatay, sonra tekrar sert yükseliş... bu yükseliş trendinin 54 de ki teknik seviyede düşüneceğini tahmin etmekteyim.... görüş bana aittir kimseyi bağlamamalıdır...
    5 Ağustos’ta böyle demişiz... ak yatırım bugün 53 demiş...

6.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Bir hafta içinde 44.80 i hacimli geçerse agresif yükselme bekliyorum... Yorum beni bağlar...
    Tebrikler...

7. 40 dan 34 e düşürüp herkesi çıkarttılar hızlıca 44..şimdi sokuşturacak adam arıyorlar. Haliyle kimse yükseldi diye almaz sürdükçe sürer. Az oç değil bunlar

Sayfa 393/801 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •