Sayfa 65/801 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 513 - 520 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. başka bir yerde görmüştüm,tobo hedfei 115 diyordu,ttrak twitter sayfasındaydı sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Ortak satışı cok ciddi bir sey değildi bence. Zaten piyasaya rastgele vermedi malı. 4.00 e 500 bin alış girildi ki anlasmaliydi yoksa durduk yere kimse 500 bin alış girmez patron da sattı. Kağıt ucuz bence çok beklemeden 4.20 ler tekrar görülür. Patronun satması olumsuz algı yarattı hisse buralara düştü. Ytd...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlış oldu pardon

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cnk Yazıyı Oku
    Ek 7127

60dklık grafikte TOBO var sanki yada yanlış görüyor saçmalıyorum.

yukarıda ki 60 dklık grafiği bugün 15:20 de paylaşmıştım TOBO var sanki diyerek. gün sonu 60 dklık grafikte aşağıda. bugünki ilk 60 lık paylaşımımdan sonra grafikte yeni iki bar oluştu (oklarla işaretledim) ve hisse 82 ye değerek tekrar başını yukarı kaldırdı. indikatörlerde aynı şekilde(oklarla işaretledim)... umarım tobo teknik çalışır.

ttrak 60.jpg

4. ttrak uzun.jpg

ttrak aylık grafik uzun vade. Macd aylıkta yukarı kesti sanki. aylık grafikte de yuvarlak halka içine aldığım yerler TOBO oluşumu olabilir. Birde sanki yükselen üçgen formasyonu var gibi ve sonuna geliyoruz sanki. 84.35-84.45 buralar geçilirse devamı gelir belki... Hayırlısı diyelim o zaman

Temel anlamda artan maliyetleri satış fiyatlarına yansıtır kar marjını artırır ve aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı satışlarda artarsa tekniği destekler..umarım bundan sonraki aylarda satış rakamları olumlu gelir... UVY
    Attached Images Attached Images

5. 8260 üzerindeki her seans kapanışı hisseyi 85 e zorlayacaktır,akis halinde 8225 in kırılması ...81 e düşüş gösterr.....bu da benim fikrim...alın yada satmayın gibi bir tavsiyem olamaz

6. ttrak usd aylık.jpg

TTRAK USD aylık grafik. MACD yukarı kesmek üzere gibi. 9 EMA 21 EMA yı yukarı kesecek sanki. 24.03 USD (3.52 kurla 84.50-84.60 seviyelerine denk geliyor kabaca) olan PSAR direncine yakın (yeşil noktacıklı olan yerler).

Daha önceki 9 EMA 21 EMA yukarı kesişmesinde MACD da gene yukarı dönmüştü( mavi oklarla işaretledim). Bu seferkinde de sanki aynı görüntü var. Tabiki daha önce olmuş olması şimdi olacağına delalet değil yada bir gösterge değil benimki sadece bir öngörü lütfen itibar etmeyiniz.

daha önceki grafiklerim ve yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kendi çapımda saçmalıyorum her zaman UVY yol uzun ve zorlu. Temel anlamda desteklenmediği sürece tekniğin pek bir önemi yok bunu gene belirtmek istiyorum.

8. Sessizce bekliyoruz

Sent from my iPhone using hisse.net

Sayfa 65/801 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •