Sayfa 602/801 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. [QUOTE=jtucker;5530503]Benim maliyetim 22 tl, sorun yok, ama yukarıdan maliyetlenen arkadaşları bezdirip dökmeye çalışacak gibi görünüyor.
    YTD[/QUOTE
    Uzun vade yatirimciligi iyidir bazi kriterleri gozetmek ister o kriterlerden en onemlisi sabirdir haikasiniz...
    Saygilar
    Ytd

2. Eylül rakamlari bir gelsin bakalım ne olacak... Bu düşüş hayırlı bir düşüş değil umarım tekrar atar 170 üzerine...

3.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Hurda teşviği çıkmaz boşa beklemeyin... Bu tür tesvikler otomotiv piyasasi durgunken verilir ve piyasanın canlanması amaçlanır. Şu anda zaten adamlar yok satıyorlar piyasanın böyle bir ihtiyaci yok. Tabi olması temennimiz ama şu an için mantık dahilinde değil.
    Hurda teşviki nin durgunluk ile alakası yoktur derim..asıl bundan sonra hurda gibi araçlar gezecek piyasada bu fiyatlara kimse araç alamaz..eskiden 5 yilda 1 ort araç değiş tigini var sayalım şimdi 15 yıla çıkar

4. Yıl sonu kapanış fk sı 12 üstündeydi..
    Fiyat da 170 lira ..kâr bu yıl x2 neredeyse o yüzden ölüsü 200 lira şuan ..

5. Yıl sonu 10 fk dan işlem görse. 215 lira yapar ..
    $ yıl sonu kapanış 7.40 şuan 9...kasada ciddi $ var ..bu etki yapar

6. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. traktör pıyasasında hiç hurda teşvigi yapılmadı türkiyenin traktör yaş ortalaması çok yüksek eski traktörler masraflı ve yakıt tüketim emisyonları çok yüksek yakıt tüketimleri çok fazla bu nedenle türkiyede traktör hurda teşvigi yapılması gerekiyor ama yapılırmı bilemem piyasanın hakim markası ttrak buda koç gurubunun o nedenle pek ihtimal vermiyorum benim beklentim ttrak halka arzından beri hiç bölünmedi bedelsiz potansiyeli en yüksek hisselerden biri ne yaparsa yapsın ben hissede kalacagım bu hissede bekleyen sabreden çorbayı içer herkese hayırlı kazançlar dilerim...

8.  Alıntı Originally Posted by nicome Yazıyı Oku
    traktör pıyasasında hiç hurda teşvigi yapılmadı türkiyenin traktör yaş ortalaması çok yüksek eski traktörler masraflı ve yakıt tüketim emisyonları çok yüksek yakıt tüketimleri çok fazla bu nedenle türkiyede traktör hurda teşvigi yapılması gerekiyor ama yapılırmı bilemem piyasanın hakim markası ttrak buda koç gurubunun o nedenle pek ihtimal vermiyorum benim beklentim ttrak halka arzından beri hiç bölünmedi bedelsiz potansiyeli en yüksek hisselerden biri ne yaparsa yapsın ben hissede kalacagım bu hissede bekleyen sabreden çorbayı içer herkese hayırlı kazançlar dilerim...
    Bedelsiz yapma ihtimalini dusuk gormekle beraber ihracat kasi kuvvetli oldugunu dusunuyorum.
    Ve traktor yasi hakkaten yuksek.
    Saglam bir tarim politikasi gerekiyor.
    Tarim ve tarima ait tesvikleri onumuzdeki 10 yil yurticinde yapmak gerekiyor.
    Yoksa enflasyonla mucadele edilemez.
    Payimi tutuyorum uygun araliklarda ekliyorum.
    Ytd

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

Sayfa 602/801 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •