Sayfa 455/801 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Şuan olan olmuş kendinizi üzmeye gerek yok.
    Ancak şunu söylemek lazım traktör, otomotiv, petrol, kimya, gyo gibi iş alanları döngüsel çalışan sektörlerdir. Yani işlerin ekonomik faktörlere bağlı olarak iyi gittiği dönemler ve zayıf gittiği dönemler olur. Yani siz iyi döngünün bitişine yakın mal aldıysanız dolar olarak yeniden aynı noktaya gelmeniz yeni iyi döngünün ortaları ve sonuna doğru olur. Bir önceki iyi döngü 2017 son çeyrek 2018 ilk çeyrek civarında tamamlanmış.
    İlk çeyrek bilançosu geldikten sonra ttrak da iyi döngünün başlayıp başlamadığı ile ilgili analiz yapmıştım.2. çeyrekte pandemi olmasaydı bunu net görecektik ancak şuan için piyasa yapıcılar 2. çeyrekteki olumsuzlukları yok sayarak sonraki çeyreklere odaklandılar gibi. Yani ttrak da 1.çeyrek sonu itibariyle yeni iyi cycle ın başladığını düşünüyorum.
    Ne kadar süreceğini de ben kendi adıma traktör üretim, satış ve traktör başına ürettiği esas faaliyet karına bakarak izliyorum.
    sayın pit cevabınız için teşekkür ederim ALLAH aşkına yüzüne tükürmeye tenezzül etmeyeceğiniz hisse demeye bin şahit kağıtlar 3 e 5 e katladı bunlar hangi karı yazdı da gidiyor biz hala TL bazlı 3 sene önceki fiyatlarına geldi diye sevindirik oluyoruz ki o zaman borsa 75 binlerdeydi şuan 115 binlerde o da tekrar aşağı basmazsa sayın speğimiz

2.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Benim falımda 66 üzeri 2 kapanış hisseyi yeni kanala sokuyor, hedefi ise çok güzel, tabiki söylenmez Çünkü ya tuzaksa değil mi şekerim... ;)
    selam...tuzak değilmiş... şimdi o hedef hiç söylenmez... ya terse yatırırsa değil mi... ama en kötü yüzde yirmisi var demiştik allahtan...

3. garanti bankası 96 tl al vermis

4.  Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    garanti bankası 96 tl al vermis
    O zaman 96 da satarım ben...

5. kapanışa doğru diyorum, çıldırsan diyorum, 80 üzeri kapatsan diyorum... kapiş... ;)

6. Teknik olarak çanak formasyonu Olduğu düşünüldüğünde 81 geçip üzerinde kalırsa İnvesting.com daki grafiğe göre İlk hedef çanak zirvesi yaklaşık 88 gibi. Eğer ora geçişi ve üzerinde kalınırsa çanak katlama hedefi Epey yukarılarda olabilir üç haneli rakamlarda.. kesinlikle al sat tut tavsiyesi değildir.

7. TTRAK - Aylık - 26.06.2020

not : Türk Traktör 2. çeyrek bilanço verilerini ( Nisan - Mayıs - Haziran 2020 ) Ağustos 15'ine kadar kapta açıklarlar

8. Çok teşekkürler sn İzmir,

Sayfa 455/801 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •