Sayfa 462/801 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Güne güzel başladık

2. Bir iyi haber daha vereyim. İş yatırım bugün hedef fiyatı 82.15 liradan 103.50 liraya güncellendi. Şimdiye kadar öngörülen en iyi fiyat.Ytd
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

3. * * Türk Traktör Haziran ayı satış ve üretim rakamlarını açıkladı. Yurt içi satış rakamı 1.557 adetle aylık %74 ve yıllık %150 büyüme* gösterdi. Aylık hızlı büyüme Mayıs'ta Covid-19 salgın nedeniyle* yaşanan talep düşüşün ardından Haziran da yeniden ortaya çıkmasından* kaynaklandı. Yıllık büyüme geçen yılın Haziran ayında zayıf* makroekonomik koşullar nedeniyle oluştu. 2020'nin ilk 6 ayında toplam* yurt içi satışlar 7.298 adede ulaştı, yıllık %70 büyüme gösterdi. İhracat tarafında Haziran ayında 1.368 adet satış gerçekleşti, aylık %109 ve yıllık &2 büyüme oldu. Yine sağlın nedeniyle Mayıs ayında* talebin düşmesinin ardından Haziran ayında yeniden canlanması ile bu* hızlı büyüme oldu. Yıllık bazda da Haziran ihracat rakamı %2 büyüme* gösterdi. Yılın ilk 6 ayında Türk Traktör 5.786 adet ihracatı ile* yıllık %23 daralma oldu. Geçen yıl yurtiçi talebin zayıf seyri ile* şirket daha çok ihracata yönelmişti. Sonuçlar hisseler için olumlu* olduğunu düşünüyoruz.* " https://www.akyatirim.com.tr/apps/PD...d.aspx?ID=5127
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    Peki öyle diyorsanız doğrudur... ben verilen fiyatın yıl sonu olduğunu biliyordun, yanlış biliyormuşum... ama yine de bu hedef için bu fiyattan yeni oyuncu girer mi...
    yabancı takas oranı şu an için %54,32 lerde bu oran 2017 yılında %65 lerde idi fakat yinede satışlar karşılandığına göre sanırım yerli yatırımcı ilgisi var hisseye hedef fiyat 100 TL bu yıl içinde görülebilir diye umuyorum şahsen ben

5.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    yabancı takas oranı şu an için %54,32 lerde bu oran 2017 yılında %65 lerde idi fakat yinede satışlar karşılandığına göre sanırım yerli yatırımcı ilgisi var hisseye hedef fiyat 100 TL bu yıl içinde görülebilir diye umuyorum şahsen ben
    Bu fiyatlardan yerli ya da yatırımcı girmezse çok güzel fiyatları görür... satış fiyatımı 5 defa revize ettim... benim açımdan hiç hayıra alamet değil...

6.  Alıntı Originally Posted by sea Yazıyı Oku
    Bir iyi haber daha vereyim. İş yatırım bugün hedef fiyatı 82.15 liradan 103.50 liraya güncellendi. Şimdiye kadar öngörülen en iyi fiyat.Ytd
    Benim falda gördüğüm rakamı veren aracı kurum olmadı daha...

7.  Alıntı Originally Posted by Erkan hoca Yazıyı Oku
    1. Yi hallettin şekerim sıra 2. Kapanışta hadi bakalım... sonra gelsin zirve demesi... zirve denemesi olursa anlarız kanka... 😉
    yok bu değil... bunu saymam kanka...

8. üç beş kişi varya buralarda bayılıyorum bu hallerine... haaa bu arada herhangi bir gün tavan yap ertesi günüde biraz yükselip tıkan, sonra düzeltmeni yaparsın kanka...

Sayfa 462/801 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •