Sayfa 548/801 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Arkadaşlar merhaba, kalite ve farkı görme adına zaman zaman telegramda , İnvesting.com da forumlara yatırımcı( demeye şahit lazım) analizi için uğruyorum. İnanılır gibi değil , kimse satışlar nasıl olur nasıl gider derdinde ve merakında değilken fiyat kademelerini takipten başka birşey bilmeyen bedelli bedelsiz yada temettü nerede kine niye verilir zerre kadar araştırıp öğrenmeyen dehşet bilgisiz öngörüsüz bir yatırımcı topluluğu var piyasada.... buradaki kalitenin varlığı seviyesi ise ümit verici ve burada bulunmaya değer.
    Buradaki tüm yatırımcı dostlarımıza hayırlı kazanlar dilerim.

2. *ata yatırım, türk traktör için 152 tl hedef fiyatla 'tut' tavsiyesini korudu
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *ata yatırım, türk traktör için 152 tl hedef fiyatla 'tut' tavsiyesini korudu
    Ata yatırım traktör'ün hızına yetişemiyor anlaşılan

4.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *ata yatırım, türk traktör için 152 tl hedef fiyatla 'tut' tavsiyesini korudu
    hissenizin %32 düşeceğini öngörüyoruz ama siz tutmaya devam edin sabah sabah hiç güleceğim yoktu...

5. Saçma sapan bir analiz hiç yakışmamış yazan kuruma. SPK bunlara da çözüm bulmalı. Şimdi biri inanıp genel endekste anormal bir düşüş olmadığı halde hissesini bu saçma sapan raporlara inanıp satsa ve hisse tam tersi yönde hareket ederse ki Ocak Şubat traktör satışları çok olumlu... hisse yukarı hareket edebilir o zaman ne yapacaklar ne diyecek müştetisine. Hem düşük hedef fiyat vereceğim hem de tut diyeceğim böyle saçma şey olmaz Türk traktör böyle saçma yorum yapanların hepsini utandıracaktır inşallah ilerleyen yıllarda bir Ege endüstri gibi olursa şaşmamak gerek . Alsat tut demiyorum kimseye herkes kendi kararında özgür dur borsa sabır yeridir

6. ortaklar Allah kısmet ederse bu yil satışlar böyle.devam.ederse kar milyarı geçecek gibi tamamını dağıtan traktör, 20 tl üstü hisse başına kar demek , bu seviyeden satmak ne kadar manasız ve mantıksız

14.02.2021 tarihinde "hissede 55 günde gerçekleşen fiyat hareketlerine göre teknik hedef değerim ise 237.50 tl'sıdır. " diye yazmıştım. 19.02.2021 günü ttrak en yüksek 237.50 tl değerini görmüştü. ilk iki ayda 12.219 adet üretim ve 8.360 adet satış gerçekleştiren ttrak'ın mart ayı üretim ve satış rakamları geldiğinde hissede gerçekleşen fiyat hareketlerine göre yeni bir teknik hedef değer şekillenecektir.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

8. hsbc 232 olan al önerisini 234 olarak revize edip, önerisini tut olarak değiştirmiş,
    en azından ata yatırımdan daha bonkör davranmış, bu satışları görmezden gelen işyatırımdan ses yok...

Sayfa 548/801 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •