Sayfa 236/801 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. 38,1 dan salladim 1000 tane , kalanlara bol kazanclar

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by İzmir Yazıyı Oku
    bu tür günlük filmleri Traktör yıllardır , yapar asla güvenilmez , biliyorsunuz Traktörde hisse fiyatını belirleyen baş fino ve yardımcıları kıdemlidir ,,, lakabınıda hatırlıyorsunuz demi .. Traktör ara gaz , yarım , tam gazdan etkilenmez hele içi boş yatırım şirketleri uzun yıllardır sürekli fiyat verir ,
    hissenin kap sayfasına bi bakın herkes sallar , kafasına göre fiyat verir ,,,, iş yatırım , vb zart zurt yatırım şirketlerin alayı ,,, tırttır aklınızdan çıkarmayın ,,, kelin ilacı olsa kendine sürer ,,,,buraya suni haberleri >>> bu yatırım şirketlerini kullanan 3-5 lot sayısı fazla olan kişi kişiler , verirler ( kap'a ) amaç ellerindeki lotları hareketlendirmek ,,,,

soğukkanlı olunmalı , erkenden sevinmeden , dereyi görmeden paçayı sıvarsak olmaz , bakın geçtiğimiz son 4 ayda noldu tam 3 kez 33 - 40 arasında gidip gidip geldiler ve elde var sıfır ,, adamlar sebebsiz 82 den 31'e çakmış , unutmayalım !!!

önce bi istikrarlı hareketler sergilesin , makul düzeylere gelsin , elle tutulur haberler oluşsun o zaman belki deriz , kıpıdanılır ,,

yine kendi bilir 2019 - 2020 - 2021 - 2022 - 2023 yılları var , çabuk geçiyor...

Tarım'a ağırlık verilmeye başlandı ve arkası gelicektir ,,, hemen dünkü bir haber var sıcak sıcak >>> Erdoğan: Martta çiftçilere toplam 3 milyar 716 milyon TL'lik destekleme ödemesi yapılacak

"2019 yılı destekleme ödemelerini hızla gerçekleştiriyoruz. Yılın ilk iki ayında 5 milyar liralık destekleme ödemesini yaptık. Mart ayında yapılacak desteklerin de müjdesini paylaşmak istiyorum. Mart ayı içinde alan bazlı desteklerde 2 milyar lira, buzağı desteklerinde 730 milyon lira, diğer hayvancılık desteklerinde 198 milyon lira, yem bitki desteklerinde 98 milyon lira, sulama desteğinde de 148 milyon lira olmak üzere 3 milyar 716 milyon liralık destekleme ödemesi yapacağız. böylece yılın ilk 3 ayında üreticilerimize 8 milyar 770 milyon liralık desteği sağlamış olacağız.
    Neyi amaçlıyorsunuz bilmiyorum ama milleti ttrak almaya ikna etmemek için epey uğraşmışsınız

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/739717 12.mart.2019 günü yapılacak genel kurul toplantısı gündeminin 7. maddesi temettü ile ilgili.

daha önceden yapılan açıklamaya göre ttrak bu yıl temettü dağıtmayacak. ancak dağıtılmayan temettünün bedelsiz sermaye artışı yapılması kararı olabilir. şu ana kadar bu yönde alınmış bir yönetim kurulu kararı bulunmuyor olsa da genel kurulda gündeme gelebilir.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4. Evet. Bu harekette fake miş

5. Ostim konya ttrak üçüde elimde olan hisselerdi bu hafta hepsi de hareketlendi sonra çakıldı galip öztürk bu hisselere el mi attı yoksa

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bist 100 de yaşanan geri çekilme hareketi sebebiyle,hedef fiyatlarım da değişikliğe gittim.101.517 endekse göre;

1.35.40
    2.40.20
    3.46.60
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. Bugün kim satmış pasta paylaşacak varmı arkadaşlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. En kötünün fiyatlandigini düşünerek orta vade pgsus, aselsan ve aslan satarak ttrak'a girdim. Sene sonu 55 hedef fiyatim var. Tacirler yatırımın çok güzel degerlemesini baz aldım. Umarım Allah utandirmaz.

Moto E (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 236/801 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •