Sayfa 551/801 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. 154 bin ile karanlık odadan çıktık

2.  Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Temettü öncesi Froto'nun verdiği alım fırsatlarını (Otkar da verdi aslında) Toaso ve TTRAK verir mi sizce? bugünlerde bolca Froto ve İsmen topladım. otkar ve ttrak'ta elim boş bekliyorum.

temettü öncesi düşüş olur mu diye geçen yılı da baz alamıyorum zira mart krizi patlamıştı.
    Sayın fondip bu güzel forumun ttrak bölümünde gerçekten çok kıymetli analiz, yorum ve araştırmalar yapılmakta ve yayınlanmakta. Yatırımcılar İçin bu bilgiler bir fırsattır.

3. Önümüzdeki yıllarda Türk traktörde de elektrikli traktör üretimi ve bu traktörler için batarya üretimi haberleri gelebilir. Sektörün önü açık. .....çook uzun vadede Türk traktör 4 haneli rakamlara gelebilir diye düşünüyorum. Adeta Bir Ege endüstri gibi. Al sat tut tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by İSTİNYELİ Yazıyı Oku
    Önümüzdeki yıllarda Türk traktörde de elektrikli traktör üretimi ve bu traktörler için batarya üretimi haberleri gelebilir. Sektörün önü açık. .....çook uzun vadede Türk traktör 4 haneli rakamlara gelebilir diye düşünüyorum. Adeta Bir Ege endüstri gibi. Al sat tut tavsiyesi değildir.
    katılıyorum sn istinyeli, traktörün egeenden bir fazlası var, traktörü bütün olarak yaptığı gibi, kazandığının tamamını dağıtıyor...

5. Hadi Frotom artiyor anladim da 2 gundur Ttrak ve Tmsn'in da eşlik etmesi ilginc. Traktorle ilgili beklenti mi var acaba?

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

6. Beklenti tarım sektörünün önümüzdeki yıllarda çok daha iyi olması gerektiği ve hükümetler tarafından tüm dünyada tarımın mecburen desteklenmek zorunda olması gerektiği koronavirüsle iyice anlaşıldı. Traktörsüz ekipmandır tarım olmuyor şu ortamda. İnsanlar azcık toprağında olsa kendi işini kendisi görmek için başkasına muhtaç olmamak İçin ve üretim maliyet ini düşürmek için traktör ve ekipman mecbur alıyor. .... HURDA TEŞVİĞİ DE GÜNDEME GELEBİLİR 2023 e KADAR SEÇİM AREFESİNDE.SEKTÖRÜN ÖNÜ AÇIK.AL SAT TUT DEMİYORUM KİMSEYE BU BİLİNE.
    ayrıca dünde yazdım önümüzdeki yıllarda Türk traktörde de elektrikli traktör üretimi ve bu traktörler için batarya üretimi haberleri gelebilir. Sektörün önü açık. .....çook uzun vadede Türk traktör 4 haneli rakamlara gelebilir diye düşünüyorum. Adeta Bir Ege endüstri gibi. Al sat tut tavsiyesi değildir.

7. Tesekkurler Istinyeli. KAP lari inceledim bir yatirim, traktor, hurda tesvik yok. Gelecekte ben de hurda tesvigi bekliyorum. Aslinda 2010 dan beri bekliyorum ;) ama olacak sonunda.

Elektrikli traktor / batarya yatirimi gelirse fena yerlere geliriz.. fakat suan icin iyi giden traktor satislari ve Cumhurbaskaninin Turkiye otomotiv uretim ussu olacak demecinden gelen sinerjiyle yukseliyoruz sanirim

Sent from my SM-N770F using Tapatalk

8. Ata yatirim 150 lerde bekliyormuymus
    Vaybe 80 den aldigim traktor 25 lere dustu ama sabirla bekledim. 25 ten alani dusunsenize 10 kat para koydu cebine..
    Bunsda sukur.. Degerli sirketlere ortak olun.. Ekran yaniltir adamlar sizin icin calisiyir karinizi her sene size dagitiyor daha ne olsun..

Sayfa 551/801 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •