Sayfa 696/801 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 6402 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Estağfırullah abi.
    Yok yahu, keyfim gıcır, gırgır yapıyorum Hep ciddi ciddi yazdık da ne oldu. Bana bakma sen.

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Yok yahu, keyfim gıcır, gırgır yapıyorum Hep ciddi ciddi yazdık da ne oldu. Bana bakma sen.
    Allah neşemizi bozmasın. hakkaten çiçek gibi kapadı traktör. Bedelsiz onayı gelse güzel olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Allah neşemizi bozmasın. hakkaten çiçek gibi kapadı traktör. Bedelsiz onayı gelse güzel olacak.
    Haziran içinde gelir. Genelde onay 5 hafta kadar sürüyor. Haziran bitmeden sermaye artırır muhtemelen.

Bu sene geçen seneden de iyi olacak. 55 bin üzeri satış bekliyorum. Kasa para doluyor, 5-6 civarı nakitle seneyi kapatır. İhracatı biraz kıssalar kar marjı daha da açılır ama cnh satışları globalde muazzam gidiyor. Yine ihracat rekoru kırar bizimkiler.

Portföyümde fiyatı ile ilgilenmediğim iki hissemden birisi. Tanrı nazardan korusun

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Haziran içinde gelir. Genelde onay 5 hafta kadar sürüyor. Haziran bitmeden sermaye artırır muhtemelen.

Bu sene geçen seneden de iyi olacak. 55 bin üzeri satış bekliyorum. Kasa para doluyor, 5-6 civarı nakitle seneyi kapatır. İhracatı biraz kıssalar kar marjı daha da açılır ama cnh satışları globalde muazzam gidiyor. Yine ihracat rekoru kırar bizimkiler.

Portföyümde fiyatı ile ilgilenmediğim iki hissemden birisi. Tanrı nazardan korusun
    Öteki hissenizin adını sorsam çok işgüzârlık etmiş olur muyum?
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Öteki hissenizin adını sorsam çok işgüzârlık etmiş olur muyum?
    Estağfurullah olur mu hiç öyle şey. Prensip olarak kimseyi etkilememek için hisse ismi paylaşmıyorum. İlaç sektörü diyelim, kafidir. Lütfen kırılmayınız, anlayışınızı rica ediyorum.

Sevgiler, saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Estağfurullah olur mu hiç öyle şey. Prensip olarak kimseyi etkilememek için hisse ismi paylaşmıyorum. İlaç sektörü diyelim, kafidir. Lütfen kırılmayınız, anlayışınızı rica ediyorum.

Sevgiler, saygılar.
    Bence froto ilaç gibi şirket 😀👍🇹🇷

7. O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku

Sevgiler, saygılar.
    Hiç kırılmadım, çok zarifsiniz. Sanırım bahsettiğiniz şirketi anladım 😉
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 696/801 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •