Sayfa 100/1012 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Bugun fibabank aradi...bagdat caddesi erenkoy subesi..180 gune kadar %26 pazarliksiz verdi..%5 stopaj kesintili...demekki tl sikintisi varki aradilar..ustelik bu bankayla hic calismadim...sadece 2 yil once selam niyetine ugrayip oran sormustum telefonum onlarda kalmis...birden hatirlayiverdiler)
    Önceden burgan ile aktif rekabete girerdi. Şimdi fiba öne çıktı gibi. Bakalım aktiften de bir hamle gelecek mi? Gerçi günlüğü yeni indirdiler, paraya mı doydular bilinmez.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Açıkcası ben de düşünmeye başladım,dolar treni kaçıyor mu diye . Bugün 5,48 e yaklaştı... Bakalım yarın yön ne tarafa olacak?
    yabancı kuruluşlar 5 görülecek diyor hep bi bildikleri mi var yoksa laga luga mı yılbaşında belli olur

3. Eskiler bilirler, bankalar birden bire aramaya başlıyorsa sıkıntı var demektir. Yoksa şubeye gittiğimiz halde yüzümüze bakmıyorlar.

Fiba akşam 17:40 da beni de aradı. Önce nasılsın faslı sonra paraları nerede park ettiğimize geliyorlar. Tam oranları söylecekken, '' bu saatten sonra inşaatçıları ve konkordato yapan firmaları kurtarmak için hiç bir bankaya paramı yatırmam, isterse %50 verin. Artık param koynumda geziyorum. '' dedim. Kız hemen haklısınız iyi akşamlar dedi.

Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    zeytinyağı hasadı bu sene pek iyi geçmemiş, taklid zeytinyağları artmış piyasada. pamuk yağına zeytin esansı katılarak zeytin yağı elde ediliyormuş.
    ben de özkaynak suyu alıyorum, çayı demlerken de musluk suyu. nereden kısacağımızı şaşırdık
    piyasaya 5 milyon litre suriye zeytinyağı sürüldüğü söyleniyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. burgan bank üçlü para biriminde değerlendiriyor parayı(530 bin) faizi 24.25
    5.30 a 100 bin dolar alım opsiyonu vade 8 gün (16 kasım) için prim 500 lira

odeobank 100 bin için 5.30 a alım opsiyonu 1581 lira prim vade kasım sonu

6.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    yabancı kuruluşlar 5 görülecek diyor hep bi bildikleri mi var yoksa laga luga mı yılbaşında belli olur
    Yabancılar ( yada büyükler ) seslerini medyada duyurarak istedikleri algıyı yaratmakta ustalar. Dolar 7,5 - 8- 9- 12 tl. olacak yaygarasını da onlar yapmadı mı ? Ortalama 7 liradan yerliye emaneti verdi. 2 aydır hazine bonosu, bist vb. nemalandı. Şimdi de 4,80 - 5,10 olacak diyerek alttan emanetini geri almaya çalışıyor.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bilmiyorum bahri üstat. Amerika şu halkbank olayını da kapatsa da artık 5,20 veya altı gelse de trene binsek....Yoksa gene YAYA kalacağız...Tren her an kalkacak gibi gelmeye başladı bana....

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    ...

Yalnız Fiba yüksek miktarlar için çıkışta sıkıntı çıkarıyor diye konuşuldu burda(eft limiti arttırılamıyordu, şubeden eft için de masraf isteniyordu), nedir son durum acaba
    Hocam, internet veya mobil şubeden kiraz hesap üzerinden yapılan EFT ücretsiz. EFT limitini artırmak içinse şubeden dilekçe vermelisiniz, günlük limit de en fazla 150bin lira oluyor.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Sayfa 100/1012 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •