Sayfa 1004/1012 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 8,025 - 8,032 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Şimdi düşürülerse doların fırlayacağını biliyorlar, bu da seçmeni kötü etkiler. Bence seçimden sonraki ilk toplantıda indirim gelir. O zaman doların kaç olduğu onlar için önemli olmaz 3-4 sene...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Merkez faiz düşürmese kaç yazar, Bankalar sürekli mevduat faizlerini düşürdükten sonra...

Şuan bankalar merkezin 625 puan faiz arttırdığı günden çok daha az faiz veriyor mudilere.

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Faiz değişmedi ama bankaların oranları 2-3 düştü. Nasıl iş aq
    Samimi olduğun bir banka yöneticisi varsa bu soruyu ona sorabilirsiniz.

Ben sordum, baskı var dedi :-) Onun yalancısıyım.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    16 Ocak Çarşamba 14:04 TCMB: İHTİYAÇ DUYULMASI HALİNDE İLAVE PARASAL SIKILAŞTIRMA YAPILABİLECEKTİR

16 Ocak Çarşamba 14:04 TCMB: CARİ DENGEDEKİ İYİLEŞME EĞİLİMİNİN SÜRMESİ BEKLENMEKTEDİR.

16 Ocak Çarşamba 14:03 TCMB: ENFLASYONDA BELİRGİN İYİLEŞMEYE KADAR SIKI DURUŞ KORUNACAK
    Sahin durus devam ediyor ...

5. Merkezin seçim öncesi hata yapmayacağı zaten bilinen bişeydi yani faizleri düşürmeyeceği.

Mesele seçimden önce değil seçimden sonra hata yapmamakta yeğen.. Bilmem anlatabildim mi

(Gerçi hiçbirşeyin hata olmadığı, her şeyin bile bile yapıldığı gün gibi aşikar...)

6.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Merkezin seçim öncesi hata yapmayacağı zaten bilinen bişeydi yani faizleri düşürmeyeceği.

Mesele seçimden önce değil seçimden sonra hata yapmamakta yeğen.. Bilmem anlatabildim mi

(Gerçi hiçbirşeyin hata olmadığı, her şeyin bile bile yapıldığı gün gibi aşikar...)
    Her zaman olan olacak ..Kaşıkla verilen kepçeyle alınacak seçimden sonra ..
    Enflasyon nedeniyle herseyin fiyatı artacak .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. @ozanbingoll

Az önce bankada şahit olduğum olay;
    Vatandaş bugün ziraat bankasından aylık %1.54 faizli ve KGF garantili 1 milyonTL ''kobi değer kredisi'' alıyor. Aynı parayı başka özel bir bankaya mevduata yatırıyor ve bu işten yıllık net kazancı 74.550TL oluyor.
    Şaka gibi!

https://twitter.com/ozanbingoll/stat...82705545035776
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Bir sonraki faiz kararı ne zaman?

Yoksa bu seçimden önceki son faiz kararı mıydı?

Sayfa 1004/1012 İlkİlk ... 450490495499410021003100410051006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •