Sayfa 101/1012 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Dolar inş buralardan firlamaz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. enpara 0.25 bi düşüş daha yapmış,sanırım caktırmadan düşüreyim diye böyle yapıyor ama yemezler..yakında cıkmayı planlıyorum enparadan

3.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Dolar inş buralardan firlamaz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fırlasa yarın forumda kaçırdık treni diye ağlaşıp dururlar ..Düşünce faizler düşüyor diye ağlaşanlar ..
    Dolar ne yapsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Fırlasa yarın forumda kaçırdık treni diye ağlaşıp dururlar ..Düşünce faizler düşüyor diye ağlaşanlar ..
    Dolar ne yapsın

Tüh vade yarın doluyor. Bir kısmını dolara aktaracaktim yavaş ol dolar yavaş

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    bazen diyorum herseyi sat git memlekete koye yerles suda bedava dagların ormanların altından gelen dogal kaynak suyu yaz kıs soguk siz bakmayın tv de orda burda koyluler hayvancılıktan dert yanıyor ama inanın koylululer biz sehirde yasayanlardan kat kat zengin ...masrafları cok az ...cogu yiyecegini sebzesini meyvesini kendi eker kendi bicer hayvanlarından sutunden peynir tereyag yapar ...urettiklerinin fazlasını da biz istanbulda yasayanlara yazın satar adamların 1-2 tane traktoru bicerdoveri kapıda 2 tane arabası vs ...bir traktor bir bicerdover bugun kac yuzbin euro ...
    Sayın trion o işler dedigimiz gibi kolay degil malesef çiftçilik ve bahçe ile ugraşmaktayız yıllardır ailece 2 adet traktör var en az olan 60 litre mazot ile 8 saat zor dayanıyor şuan 381 tl doluyor geçen sene aynı motor 290 tl doluyordu ha en basitinden tarla icarlarına gelelim geçen sene 100 120 tl olan icarlar donum için bu sene kriz var die tarla sahibleri 150 180 oldu mesala geçen sene aldım bugday tohumu 1250 tl tonu bu sene en ucuz 1690 tl gübre 1280 tl den 1900 tl oldu bugday fiyatı halen alım da 1 tl biçerdöver donüm ücreti 30 tl tanıdıgım arazi zengini olmayan çogu çiftçi sektör degiştiriyor etrafa bi bakın satılık traktör den bol bişey yok keza hayvancılık da aynı çogu hayvancılıkla ugraşan kişi yemleri 1/2 alıyor bu sene kısmetse bende emekli olucam 3 kuruş için çabalamaya degmiyor çiftçilik ve hayvancılık herkez için dışardan güzel kolay para görünuyor ama işi döndürmek için nakit para şart egerki bu işi kredi ile yaparsan batman an meselesi zaten sadece size fikir vermek için bukadar uzun yazdım bahçe işi güzel mesala yetişdirdigin ürünün ihtiyacı kadarnı kullan fazlası sat ama hayvancılık ve çiftçilik öyle degil malesef.

bu arada bizim burda köylerde su depoları var kaynak suyu 15 tane damacana 19 lt dolduruyoruz 10 tl ücret veriyoruz.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Tüh vade yarın doluyor. Bir kısmını dolara aktaracaktim yavaş ol dolar yavaş
    Bekleyen derviş çorbayı içermiş ...Bence çok acele etmeye gerek yok .Neden çıksın ?
    Senin fikirlerinide etkilemek için demiyorum yanlış anlaşılmasın ..Bakarsın çıkar buralardan ..Doların sağı solu belli olmaz

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eft limiti ne kadar ?
    İnternet bankacığılından 150K olarak tanımladı ücretsiz , benim M+ için şubeden yaparsam 19 TL dedi..

8.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Bilmiyorum bahri üstat. Amerika şu halkbank olayını da kapatsa da artık 5,20 veya altı gelse de trene binsek....Yoksa gene YAYA kalacağız...Tren her an kalkacak gibi gelmeye başladı bana....
    Ben de aynı durakta sizinle bekliyorum.

Sayfa 101/1012 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •