Sayfa 103/1012 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Öncelikle hayırlı olsun. Türkiye ekonomisi daralırken sizin işlerinizin temposuna şaşırdım. Hangi sektörde görev alıyorsunuz diye merak ettim tabi özel değilse
    Mali Müşavirim.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Öncelikle hayırlı olsun. Türkiye ekonomisi daralırken sizin işlerinizin temposuna şaşırdım. Hangi sektörde görev alıyorsunuz diye merak ettim tabi özel değilse
    İcra iflasla ilgili herhalde

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    İcra iflasla ilgili herhalde
    Şükürler olsun ki küçülen firmalarımız mevcut ama Konkordato & iflas ve tasfiye sürecine girecek müşterimiz olmadı. Bu firmaların da küçülme sebebi kredi hacimlerinin büyük olması ve kredi maliyetlerinin üretim maliyetlerini yükseltmesinden kaynaklı. Evet bizler burada yüksek faizi konuşuyoruz ama gerçekte ticaretle uğraşan insanlar bu faizlerin altında eziliyorlar.

4. Acı çekecekler ki belki hesap sormayı, onları bu hale getirenlere oy vermemeyi öğrenecekler...

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Eskiler bilirler, bankalar birden bire aramaya başlıyorsa sıkıntı var demektir. Yoksa şubeye gittiğimiz halde yüzümüze bakmıyorlar.

Fiba akşam 17:40 da beni de aradı. Önce nasılsın faslı sonra paraları nerede park ettiğimize geliyorlar. Tam oranları söylecekken, '' bu saatten sonra inşaatçıları ve konkordato yapan firmaları kurtarmak için hiç bir bankaya paramı yatırmam, isterse %50 verin. Artık param koynumda geziyorum. '' dedim. Kız hemen haklısınız iyi akşamlar dedi.
    Fiba'nın 7 kasım tarihinde banka bono ödemesi vardı muhtemelen bu nedenle oranları diğer bankalara göre yüksek gitti ayrıca yıl sonu bilanço kapama kapışmasına girmeden bugünden yıl sonunu geçen tarihlere de diğer bankalara oranla daha yüksek veriyor ve önümüzdeki günlerde oranlarının düştüğünü göreceğiz.

Aralık ayının 18-19-20 si en iyi oranların alınabileceğini ve bilanço hedefi erken kapanmış olacağı için sonraki günlerde oranların gevşeyeceğini söyledi Şekerbank mt arkadaş ,bu öngörüyü not düşelim bakalım dediği gibi mi olacak?

6.  Alıntı Originally Posted by Mavideniz35 Yazıyı Oku
    Dün bağladım yeni giriş FİBA dan İzmir K.yaka şube

oranlar 32 gün % 26 .. 92 gün%26,50 .. 182 gün % 27

Çıkışta ne öderiz şubeden EFT diye sordum 19 TL dedi
    Bilgi için teşekkürler sn Mavideniz, bugün ben de aynı şubeye uğramayı düşünüyorum. Acaba temditte oranlar ne kadar oynuyordur?

7. yıllık 28 diyolardı fibaya o bitmiş mi

syg,

8.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Fiba'nın 7 kasım tarihinde banka bono ödemesi vardı muhtemelen bu nedenle oranları diğer bankalara göre yüksek gitti ayrıca yıl sonu bilanço kapama kapışmasına girmeden bugünden yıl sonunu geçen tarihlere de diğer bankalara oranla daha yüksek veriyor ve önümüzdeki günlerde oranlarının düştüğünü göreceğiz.

Aralık ayının 18-19-20 si en iyi oranların alınabileceğini ve bilanço hedefi erken kapanmış olacağı için sonraki günlerde oranların gevşeyeceğini söyledi Şekerbank mt arkadaş ,bu öngörüyü not düşelim bakalım dediği gibi mi olacak?
    ICBC 185 gün %23,
    Vakıfbank 185 gün %23,5.
    Kabul etmedim. Çinli banka ile vedalaşacağım.

Sayfa 103/1012 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •