Sayfa 112/1012 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Şekerciler nerde eskiden 3-4 kisi yazardi taze oran lazim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    543
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    5.30 dipti.en az mart sonuna kadar çıkacak.YTD.
    5.30 dip içime dogdu tahmin ettim ama elim gitti geldi almadım benjoyu şimdide arkasından bakarız,eski cesaret kalmadı gerçi ayıktım bu alsatları kafa iyiyken yapıyordum

3.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Ben de Kasım sonunu 30 unu bekliyorum...Gelse de ben de uzun vadeli bulduğum orandan bağlayacağım...25-25.50 ne olursa artık...
    Çok sayıda mevduatçı bu pozisyonu aldıysa ay sonu oranları hüsran olabilir

4. Arka dişler... Önümüze gelen bankadan hesap actiriyoruz... İlerde bı sıkıntı olurmu acaba...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. dolar da cıkıs var ama niye var kısa vade de ? belkide cıkarmak istedikleri icin cıkmıstır damat dunku konusmları sonraı zaten cıktı sanki bizzat bilerek konusmus havası verdi bana ...hos ruble ve real de de haftalık diplerine gore onlar %2-2.5 dusus yaparken bizim tl de %4 dustu ...onlardan %2 kadar fazla dustuk neden damatın konusması ...ayrıyetten kasa ne kadar bos deger kaybı o kadar fazla oluyor tabi ..bir diger neden de stopaj meselesi ...acıklama olmadıkca .belirsiz oldugu icin dolar tl ye de yukselis olarak etki ediyor .

6. Turk Lirasi'nin Amerikan Dolari'na karsi deger kazancina yatirim imkani sunan ve en az %20 getiri garanti eden, %120 anapara korumali APK 26 fonu, 12 - 19 Kasim tarihleri arasinda halka arz oluyor! Basvuru icin tum Akbank subeleri hizmetinizde. Detayli bilgi icin: akbank.com/APK26. Ucretsiz sms almak istemiyorsaniz 'smsistemiyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Şu anda da 5.47. Çok fark yok aslında.

Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    5.30 dip içime dogdu tahmin ettim ama elim gitti geldi almadım benjoyu şimdide arkasından bakarız,eski cesaret kalmadı gerçi ayıktım bu alsatları kafa iyiyken yapıyordum

8. o degilde petrol fiyatları hep dusuyor millet 100 dolar derken 70 doların altına geldi...dolar tl 5.30 altına gelseydi akaryakıt fiyatlarında indirim yapın sesleri olacaktı tabi buyuk otv ve kdv geliri akaryakıttan ...simdi bu damat dolar daha fazla duserse akaryakıt fiyatını dusurmek zorunda kalırız diye dusunmuste olabilir durup dururken cıkıp ta niye konustu da doları 14 kurus fırlattı dun

Sayfa 112/1012 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •