Sayfa 12/1012 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    İnşaatlarda bi açılma var anladığım kadarıyla çoğu gezdigim sağa sola baktığım yerlerde büyük inşaat firmalari 4_5 aydır odun cakmiyordu çöl gibi issiz di inşaatlar 20_25 gündür calsmaya başladılar ...su an mesela Küçükyalı E5 Tahincioğlu nidapark tan geçtik burası 4_5 aydır kimse yoktu ....şimdi adamlar karınca sürüşü olmuslar çalışıyorlar ......bi kelepir ev bulamadan yine zam gelecek fiyatlara 3_4 ay önce minimum fiyatlardan azar azar artış var ...söyle lokasyonu iyi metro geçen marketi okulu yakın ulasimi cok kelepir yer bulamadık dusmedi fiyatlar
    Bu özelliklerde bir gayrimenkul için bütçeniz nedir

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Ankarada isen benim şubeden 25.50 yaptıralım diyecemde olurmu bilmiyorum.
    Keşke aynı şehirdeki insanlar tanışıp birlesip toplu para ile pazarlığa oturabilsek bankalar ile ..Çok rahat 1 puan fazla alırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Malesef ben istanbuldayım aynı yerde olsak dediginiz gibi denemeye degerdi
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Devlet guncel stopaj oranlarini 30 nisan'a kadar uzatti diyelim. Bizde 30 kasim'da 30 mayis tarih bitisli 6 ay bagladik diyelim. 1 mayis'da stopaj oranlari eskiye dönüs olursa bizim para ilk 5 ay % 5 stopajli son 1 ay % 15 stopajli mi olur. Tesekkurler
    %15 geçerli olur bence siz yinede bir bankaciya sorun şubeye giderek hoş onlarda bu konularda bilgi sahibi değil pek daha 2 ay önce stopaj konusunda biri yürürlüğe girdi derken diğeri girmedi diyordu ama bana göre kararın biteceği günde kanun yürürlüğe girer .....bu bakımdan diyelim uzatıldı bitiş tarihinin 1_2 gün öncesine yapacağım ki stopaj avantajından yararlanayim

Alıntı Originally Posted by kerem_alici Yazıyı Oku
    hocam bağlayın işte oranlar aynı. düşüş bekleniyor pazartesi bu oranlarıda bulamazsınız
    anlamadım yanı sabah 9 da gitmeme ragmen %25.50 olmuyor 25 ten yapalım dese kabul edicem öglene kadar bekletmesini anlamadım ama neyse artık %25 ten 55 gün bagladım.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

5. 02 Kasım Cuma 16:19 ABD, TÜRK YETKİLİLERİ YAPTIRIM LİSTESİNDEN ÇIKARDI -BN
    02 Kasım Cuma 16:18 ABD, TÜRK BAKANLARI YAPTIRIM LİSTESİNDEN ÇIKARDI -BN

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    517
    https://www.mynet.com/abd-den-turkiy...i-110104508752
    yaptırımda kalktı benjamin artık şelale olur...çakılır
    Son düzenleme : OKTAY; 02-11-2018 saat: 17:29.

7.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    İnşaatlarda bi açılma var anladığım kadarıyla çoğu gezdigim sağa sola baktığım yerlerde büyük inşaat firmalari 4_5 aydır odun cakmiyordu çöl gibi issiz di inşaatlar 20_25 gündür calsmaya başladılar ...su an mesela Küçükyalı E5 Tahincioğlu nidapark tan geçtik burası 4_5 aydır kimse yoktu ....şimdi adamlar karınca sürüşü olmuslar çalışıyorlar ......bi kelepir ev bulamadan yine zam gelecek fiyatlara 3_4 ay önce minimum fiyatlardan azar azar artış var ...söyle lokasyonu iyi metro geçen marketi okulu yakın ulasimi cok kelepir yer bulamadık dusmedi fiyatlar
    Şu anda Bence daha vakti var biraz daha sabredin derim .
    Bu kadar konkordato eden inş firması var iken bwnim bwklentim konut fiyatları yatay gitmesi yönünde 2019 da..
    Nakit kraldır ,bir süre böyle devam etmek lazım (1 -2 yıl )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Stopaj indiriminin devam edip etmeyeceği belli değilken hesaplamalara yardımcı olur...

BİR YIL VADEDE TL Mİ, USD Mİ CAZİP?

https://www.youtube.com/watch?v=sKN7I7iBRwo
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

Sayfa 12/1012 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz