Sayfa 152/1012 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Bankalardan edindiğim hava enflasyon oranı umrumuzda değil. diyorlar.parayi kaçtan satarız ona göre faiz veririz.sendikasyon kredilerini çevirdikleri den dolayı biraz rahatlar.kredi vermede eskisi gibi değiller.sadece sağlam müşteriye veriyorlar.talepte yok zaten MT ler sinek avlıyor krizden dolayı

2. Gramı 270 tl den 210 tl olan altın ...güvenli liman diye altın alan kısa vadede iyi zarar yazdı ..
    190 TL olursa alınır ..Uzun vadeci için en güvendiğim yatırım aracı ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Gramı 270 tl den 210 tl olan altın ...güvenli liman diye altın alan kısa vadede iyi zarar yazdı ..
    190 TL olursa alınır ..Uzun vadeci için en güvendiğim yatırım aracı ..

6 ayda %16 getirisi var. TL den hala daha fazla getiri sunmuş. İşin al sat degilse. Altın hep biriktirilir her fiyattan

4.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    6 ayda %16 getirisi var. TL den hala daha fazla getiri sunmuş. Altın hep biriktirilir her fiyattan
    2013 Nisan dan 2017 temmuza kadar bende her ay aldım.. Önümüzdeki Bi kaç yıl dolarla birlikte bence prim yapmaz 190 a düşerse her ay uzun vadeci ler Bencede alabilir.. Burdan 245 ordan tekrar ciddi düşüş trendine girmesini beklerim.. 190 için henüz erken
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

5. Dün gittiğim şubedeki mt ler ellerinde telefon sürekli bir yerleri arayıp kredi faizi düştü .Arac ev ne lazımsa gelin krediniz hazır diye para satmaya çalışıyorlardı ..

Damat diye dalga geçiyorduk ama adam bana göre beklentilerin üzerinde iş yaptı kim ne derse desin .4 ay önce biri deseki dolar 5.40 lar olacak ,bankalar yine kredi verecek inanmazdı .

6.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    6 ayda %16 getirisi var. TL den hala daha fazla getiri sunmuş. İşin al sat degilse. Altın hep biriktirilir her fiyattan
    Alıp en fazla 1 yıl tutarım .Ben ve benim gibi betonsever Türk yatırımcı birikimi mutlaka ya ev ya arsaya yatırır ..Acı gercek bu malesef

7.  Alıntı Originally Posted by tayyareci Yazıyı Oku
    Burger 32 gün ve üzeri, 25 den 25.5 e çıkmış.
    Miktar ne kadar?

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Alıp en fazla 1 yıl tutarım .Ben ve benim gibi betonsever Türk yatırımcı birikimi mutlaka ya ev ya arsaya yatırır ..Acı gercek bu malesef

altını pahalı bulup beton almak

Sayfa 152/1012 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •