Sayfa 371/1012 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dun Dr Can PAMIR'i dinledim arabada, trafikte sikisinca..
    3 ay sonra dolaresin buralardan daha yuksekte olma ihtimali buralardan daha asagida olma ihtimalinden daha yuksek dedi
    Hazinenin daha az borclanma yaparak zoraki faiz indirimi de cok tehlikeli dedi
    Bazi bankalarin ipotekli konut kredilerini kullanarak VDMK olarak piyasaya surmeleri de fiyatin piyasada belirlenmemesi nedeni ile hos bir durum degil dedi.
    Uzun lafin kisasi gerilim birikiyor..
    Deprem ne zzaman ne ile tetiklenir bilmek kolay degil ama olacagini biliyoruz, sadece ne zaman olacagini bilemiyoruz.
    Bu nedenle sigortaya devam derim.
    Son 4 ayda lokaller 18 Milyar dolar satip 9 milyarini yerine koymuslar..
    Yerlesiklerin dth lari 175 Milyar dolara cikmis.

Syg,
    dudu abi sayın yeşiladanın youtube daki son videosunu da izle boğaziçi üniversitesinde yaptığı konuşma ! dolar başlığında paylaşmıştım ! fed in faiz artırmaya ara vermesinin çok önemli olmadığını bilanço daraltmaya devam edeceği bunun da en az faiz artışı kadar etkili olacağını söyledi !

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Dun Dr Can PAMIR'i dinledim arabada, trafikte sikisinca..
    3 ay sonra dolaresin buralardan daha yuksekte olma ihtimali buralardan daha asagida olma ihtimalinden daha yuksek dedi
    Hazinenin daha az borclanma yaparak zoraki faiz indirimi de cok tehlikeli dedi
    Bazi bankalarin ipotekli konut kredilerini kullanarak VDMK olarak piyasaya surmeleri de fiyatin piyasada belirlenmemesi nedeni ile hos bir durum degil dedi.
    Uzun lafin kisasi gerilim birikiyor..
    Deprem ne zzaman ne ile tetiklenir bilmek kolay degil ama olacagini biliyoruz, sadece ne zaman olacagini bilemiyoruz.
    Bu nedenle sigortaya devam derim.
    Son 4 ayda lokaller 18 Milyar dolar satip 9 milyarini yerine koymuslar..
    Yerlesiklerin dth lari 175 Milyar dolara cikmis.

Syg,

Bu sabah YALOVADA işaretini vermiş 4.1-4.2 ile...

3. sıcak sıcak oranlar.....

250k'ya 122 gün için sordum;

halk>>23, hoşdere

burgan>>24,5 dijital

fiba, aylık>>24 32 gün, 3 ay 24,5 necatibey (gözde hanım 5079683869)

Vakıftan daha oran gelmedi henüz...

4. Atilla Yeşiladanın ne dediğini bilmiyorum zira kendisini takip etmiyorum ama sanırım muhalif söylemleri sebebiyle
    son dönemde kendisine haddinden fazla değer verildiğini düşünüyorum.Eskiden borsa ile uğraşanlar kendisini yakından
    bilir, "zübük" diyebileceğiniz kıvamda bir tipti zaten sonrasında yokoldu gitti.Sonra ya kendini çok geliştirdi yada muhaliflere hitap ederse paye kazanacağına uyandı bilmiyorum ama şimdi nasıl bu kadar popüler oldu şaşıyorum.
    Ha derseniz ki o bilmez de kim bilir? Kimse bilmez ,dünya bir acaip ,Güç odakları Trump-Putin biz de Rte-bahçeli
    Para odakları Katarlı Arab Çin olan dünyada hiçbirşeyin 15 gün garantisi yok

5.  Alıntı Originally Posted by kocaballi Yazıyı Oku
    sıcak sıcak oranlar.....

250k'ya 122 gün için sordum;

halk>>23, hoşdere

burgan>>24,5 dijital

fiba, aylık>>24 32 gün, 3 ay 24,5 necatibey (gözde hanım 5079683869)

Vakıftan daha oran gelmedi henüz...
    Merhaba Gözde hanım, fibabanka çalışanı olarak çok özverilisiniz. Cep numaranızı bile yazdığınıza göre. Kişiden izinsiz yazılamayacağına göre ....Madem fibadasınız benim dolar sorusuna cevap verseydiniz ya. Kiraz hesap ta dolara 5,5 faiz ve 1500 boşta yazıyor doğru mu ?

Arkadaslar ing 23.5 e dusurmus ama esimin hesabinda 21.5 gorunuyor. Yani arti 2 yansimamis gorumuyor. Kullanan varsa bakabilirmi

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    TL bir iluzyondur.

Kapikule'den gecince kimse odeme araci olarak kabul etmez.

Syg,
    Sanki kapıkuleden bu tarafta kabul eden var mı ? Kira kontratları ( emirle olmuyor ), köprü, otoyol geçişleri, özel hastane ücretleri, taksi ücretleri ve hatta et fiyatları bile dolarla. Sonuçta TL. veriyoruz ama ,bu fiyatlar kur üzerinden TL ye çevriliyor. Küçük ABD olduk.

8. Stopaj oranlarını tartışan yok diye bir forumdaş yazmış. Tartışsak ne olacak ki, Toplumda finansal okuryazarlık olmayınca ne söylesen boş. 100 kişiye faiz hesabını soralım, en az 85' i bilemeyecektir. Hatta 20 ye yakını %23 faizi bir ayda net alacağını sanıyor. Stopajın kelime anlamını bırakın telaffuz ettiremiyoruz. Vergi dediğimizde ise inanmıyorlar. Bu nedenle bankalar ,yaşlı kesimi daha çok seviyorlar

Sayfa 371/1012 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •