Sayfa 372/1012 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,205
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Bu sabah YALOVADA işaretini vermiş 4.1-4.2 ile...
    Beni ve hanimi uykudan uyandirdi..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Merhaba Gözde hanım, fibabanka çalışanı olarak çok özverilisiniz. Cep numaranızı bile yazdığınıza göre. Kişiden izinsiz yazılamayacağına göre ....Madem fibadasınız benim dolar sorusuna cevap verseydiniz ya. Kiraz hesap ta dolara 5,5 faiz ve 1500 boşta yazıyor doğru mu ?
    selamlar,

Ben gözde hanım olsam, diğer bankaların oranalrını niye vereyim??

Hadi verecek oldum diyelim, 122 gün gibi standart dışı bir vade niye vereyim???

Gözde hanım benim görüştüğüm MH temsilcisidir.. kendisi beni direk cep numaramdan arayın dediği için aramak isteyen üyeler direk görüşebilsin diye yazdım..

Siz biraz dikkat edin kendinize....

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    2019 yılında vergi, harç ve cezalardaki yeniden değerleme oranı yüzde 23,73 oldu. Pasaport, ehliyet harçları , trafik cezaları, motorlu taşıtlar vergisi yüzde 23,73 artacak.

Heybedeki turplar ocaktan itibaren çıkmaya başlıyor dediğimiz gibi.

Bu arada Zam demek yasak. Yeniden değerleme denecek.
    Bu degerlemeyi nasıl yoralim.
    Yumuşak mı - sert mi.

4. Dün gün boyu ekranlarda kıpkırmızı son dakika haberi olarak Sn.Erdoğan ile sn. trump saat 22:00' de görüşecekler diye haber verildi. Saat 22:00' de küresel piyasalar proğramı başladı görüşmeden hiç bahsedilmiyordu. Haberi koro halinde veren kanallardan hiç ses çıkmıyordu. Sonra öğrendik ki ; sn. trump , görüşmeleri iptal etmiş. Olsun zaten Türk başkana verecek cevabı ne olacaktı? YPG, menbıç, Halkbank vb. savunabileceği bir şey olmayınca duymaktan kaçmış.

5.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Beyler 2013-2018 defteri kapandı...Yeni dönem başladı..Dolar da yön aşagı... bakalım kaç yıl yerinde sayıcak...Benim tahminim 2023'e 7 TL ile gireriz.
    Bu hesapta bile 2019 başında 5tl den alinan dolar 4 yılda %40getirecek.. Basit faizden yıllık %10. Dolarin faizini de koyarsak ve tl faizi eski seviyeye gelirse dolar al sonucu çıkıyor veya başabaş. Ama bence 4 yılda ne dolar 7de kalır ne de faizler eski seviyelerine döner şimdilik. Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Bu degerlemeyi nasıl yoralim.
    Yumuşak mı - sert mi.
    Bu henüz başlangıç hocam yandaşlar uyanmasın. Asıl kazığı 31 mart yerel seçim sonrasına bırakacaklar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,205
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bu henüz başlangıç hocam yandaşlar uyanmasın. Asıl kazığı 31 mart yerel seçim sonrasına bırakacaklar.
    Yerel secim sonrasi IMF gelecek ve receteyi elimize tutusturacak.
    Yapilmasi gerekenler hep aynidir..
    Vergi ve zamlari artir, giderleri kis.
    Bu hic degismez.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya'dan enflasyon açıklaması
    TCMB Başkan Murat Çetinkaya, "Makroekonomik Görünüm ve Para Politikası" sunumunda önemli mesajlar verdi.TCMB Başkanı Çetinkaya açıklamalarında "Alınan koordineli önlemlerin de katkısıyla enflasyonun kademeli olarak hedeflere yakınsaması beklenmektedir" dedi.

Stopaja hiç değinmemiş. demek.ki uzatılmayacak. %15 stopaja devam.

Sayfa 372/1012 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •