Sayfa 380/1012 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Siz hic oran takip etmeyin bence götürün ziraate %15 verin üstü devlete kalsin diyin .
    İroni yapıyorum.
    Ben ne zaman telefonu hep 1000 dolara, Mercedes'in bir modelini 40 bin Euroya,
    Ekmeği 1TL'ye etin kg'sini 30tl'ye alırsam,
    Kısaca satın alma gücüm eksilmez ise,
    Enflasyon da faiz de Japonya'daki gibi negatif olsun umurumda değil.

Emeğimin karşılığı olan birikimim ile günden güne kar etmeyi bırakın daha az şey alıyorum.
    Faiz'de de olsa dolarda da.

2. Enflasyonla Topyekün Mücadele! Dolar Düştü, Fiyatlar da Düştü Mü?

https://www.youtube.com/watch?v=eVp6eEgV3IQ

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Yaptığın hukuken hakaret suçu oluşturmuştur. Belki farkında değilsin.
    Ruhen fırtınalı bir dönem geçiriyor olmalısın.
    Bu tavırla yaşamda hiçbir baltaya sap bile olamazsın.
    Bu forum sana çok gelmiş.
    Git ergen forumlarına takıl.
    Siz böyle gençlere cevap verdikçe yazarlar,
    Kendi hallerine bıraksanız, çekilip gidecekler zaten...

4. Vergi avantajından yararlanmak isteyen mudiler adeta mevduata hücum etti. Bankacılar en fazla tercihin 3 ay vadede kullanıldığını söylüyor.

31 Ağustos tarihinde yayımlanan kararname ile 3 aylığına Türk lirası mevduatlarının faiz getirisinden yapılan vergi avantajı bugün itibarıyla sona erdi.

https://www.bloomberght.com/haberler...-son-gun-atagi

5.  Alıntı Originally Posted by Diproyals Yazıyı Oku
    Burası Saçma Sapan İnsanlarin Yazdigi Gereksiz bir Forum Haline geldigine Üzülüyorum.
    Aldiginiz Oranlari Paylaşmak harici Gereksiz fikirlerinizi Paylaşmasaniz Keşke.
    1 Ekimde 300 K mevduati Hsbc bankasindan %29 Oranindan 366 Gün 0 Stopaj Oraniyla Bağlayip Pişman olucagimi Düşündüm Fakat Arkadaşlar Enflasyon Alti faize Kabul eder olmuş
    22 Yaşındayim 40-50 Yaşına Gelipte Hayattan Birşey çıkaramamiş İnsanlara Geçmiş olsun.
    Dolar Yükselişe geçtiginde Hedef 7 Tl diyorlar
    Düştügünde Dolar 4.90 Tl yolunda Diyorlar
    Birşey Bildikleride yok.
    Biz 40 ile 60 yaş arasındakiler bu forumda bir deli çıksın da arkasına takılıp gidelim diye beklerken muhabbet olsun, vakit geçsin diye laflamak için bulunuyoruz. Ben 15 yıldır bu forumu okuyorum ama o deli hala gelmedi. Bir şey bilsek zaten gider milyonluk portföy yönetirdik. O nedenle saçma sapan insanlarız. Bu arada sana önerim, bu forumda geçireceğin vakti kitap okumaya ayır. Hem piyasalar açısından daha çok şey öğrenirsin, hem de Türkçe'de her kelimenin büyük harfle başlamadığını fark edebilirsin.

6. Dudu Abi,
    Secimlerden sonra IMF nin gelecegine ben de inaniyorum. Peki IMF anlasmasinin halka mantikli izahi icin tekrar bir dolar tepesi beklenmeli mi sizce Nisan aylari gibi? Hersey bir gunde iksik hiziyla degisebilir dengeler cok karisik biliyorum da simdiye kadarki senaryolari bir bir iskaladik bunu iskalamasak bari.

7. Stopaj indirimi bitti geçmiş olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,090
     Alıntı Originally Posted by mustafab Yazıyı Oku
    Dudu Abi,
    Secimlerden sonra IMF nin gelecegine ben de inaniyorum. Peki IMF anlasmasinin halka mantikli izahi icin tekrar bir dolar tepesi beklenmeli mi sizce Nisan aylari gibi? Hersey bir gunde iksik hiziyla degisebilir dengeler cok karisik biliyorum da simdiye kadarki senaryolari bir bir iskaladik bunu iskalamasak bari.
    IMF parayi %1 ile borc veriyor diyecekler, biz menfaatimize bakariz borcu kim ucuz veriyorsa ona gideriz diye baslarlar koro halinde kendi medyalarinda, yani zor olmaz bunu kabul ettirmeleri.
    Bir tepe daha olmasi gerekmez.
    Ben bunun kararini coktan verdiklerini dusunuyorum.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 380/1012 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •