Sayfa 461/1012 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    ne olmuş ki bahri , devlet kendi verdiği katkıyı tabi kendi belirleyecek.misal 500 lira yatırıyorsun ve bunu yabancı para fonunda değerlendiriyorsun.devlet verdiği 125 tl katkıyı tabiki devlet tahviline alacak .e bireylere kullanma hakkı versin sen git o parayla dolar fonu al..olur mu yada altın fonu .
    babanın çocuğuna önce harçlık verip daha sonra sen onu düşürürsün deyip geri alması gibi mi yani

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    bir vatandaş
    ın elindeki doğalgaz faturaları resmi basılmış kağıtta

7.25 ağustosta olmuştu...145 TL iyi yakmış... bize ağustosta fatura bile üretmediler sonraki aya bıraktılar 20 tl altında olduğu için...

3. Aktifbankta EFT limitini en fazla ne kadar yapabiliyoruz? Bilen var mıdır?

4. Ortalık güllük gülistanlık iken herkes birbirine güvenir. Aktif döviz swıft bedava diye her yerde yazıyor. Limit yazmıyor. Dün saat 13 de 18 bin dolar swıft yaptım, ekran görüntüsünü aldım. masraf sıfır yazıyor. Bugün saat 11 oldu para gitmemiş. Müşteri temsilcisine sordum. ''Efendim İnternet bankacılığından günlük 10 bin dolara kadar masraf yok, üzerine 35 dolar masraf var. '' dedi. İşlemi iptal ettim ve 10 bin dolar yeniden bugün işlem yaptım, ama artık kimse telefonuma bakmıyor. İşlem de onay bekliyor bekliyor.
    Bunlar müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar gibi.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ortalık güllük gülistanlık iken herkes birbirine güvenir. Aktif döviz swıft bedava diye her yerde yazıyor. Limit yazmıyor. Dün saat 13 de 18 bin dolar swıft yaptım, ekran görüntüsünü aldım. masraf sıfır yazıyor. Bugün saat 11 oldu para gitmemiş. Müşteri temsilcisine sordum. ''Efendim İnternet bankacılığından günlük 10 bin dolara kadar masraf yok, üzerine 35 dolar masraf var. '' dedi. İşlemi iptal ettim ve 10 bin dolar yeniden bugün işlem yaptım, ama artık kimse telefonuma bakmıyor. İşlem de onay bekliyor bekliyor.
    Bunlar müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar gibi.
    "Yok birbirimizden farkımız AAMMAA biz Osmanlı bankasıyız..."

----
    Nostalji gibim şey...
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

6.  Alıntı Originally Posted by aserdar88 Yazıyı Oku
    Aktifbankta EFT limitini en fazla ne kadar yapabiliyoruz? Bilen var mıdır?
    internetten 250K diye biliyorum

+100K telefonla

total 350K

syg,

7.  Alıntı Originally Posted by ZinnurHanım Yazıyı Oku
    Kaynak varmı_?
    kaynak omega0607.. diğer kaynaklardan daha güvenilir bi kaynak!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
     Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Buradan şöyle birşey çıkarılabilir mi? Ülkede bu araçların satışında bir azalma olmuyorsa hala şirketler (bilançolarında zarar da gösterseler) aslında kar ediyordur. Reel olarak ekonomide çok ciddi bir sıkıntı yakın zamanda olmayacaktır.

Buna belki 4x4 satış endexi adı da verebiliriz.

Dün bir arkadaş hükümet eldeki ithal otoları eritip onların vergilerini toplamak için vergileri indirdi demiş.
    Bana pek gerçekçi gelmedi.
    Zira eldeki otolar bittiğinde yeni yılda bu satıcılar yine ithal araç getirmeyecek mi? Bu kez hem geçe yıl hem de bu yıl için ülkeden döviz çıkmayacak mı?
    Büyük ülkelerin birbirlerine vergi yükselterek ticaret savaşı başlattığı ortamda bu hamle ayağa kurşun sıkmak olmuyor mu?
    Ki cep telefonların da taksitini uzattılar. Bu krizin ortasında yabancıya kıyak olmuyor mu?
    Su lafi hic duymadiniz mi?

"Tr'de sirketler fakir, patronlari zengindir."
    Bankalar bunu cok iyi bildikleri icin bir sirkete kredi verirken patronun sahsi kefaletini de isterler..
    Kredi sozlesmesinin ki bu 50 kusur sayfadir, icinde bir adet madde vardir, en arkada ismi ve aciga imzasi atilmis sahsin sadece su andaki degil gelecekte kazanacagi paralari bile ipotek altina aldirir.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 461/1012 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561961 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •