Sayfa 481/1012 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Geçen yıl uzuncular epey zarar etmiş.Ek 21065
    Bu grafiğin anlamı faize uzun yatıran kardan zarar etmedi.
    Serveti faizde TL bazında bile yüzde 15 eridi.
    Dolar olarak hiç hesap etmedim. Yapsak servetteki erimenin ne kadar büyük olduğu açığa çıkar.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
     Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    bloomberght güncellemiyor verileri
    Isine gelmiyordur veya yukaridan baski vardir.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

http://canadalioteltrabzon.com
    Canada hotel tonyada
    Birde boyle bisey var.kanada ya gitmeden konuyu cozersin dudu

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    ben test sürüşü yaptımda hem topraklı hem asfalt parkurda bence beklentilerin biraz yüksek gibime geldi, yada asya şanzımanımı seni tatmin etmedi anlamadım.
    Cekis etmedi hocam
    E200 mercedesten sonra bu bana kaplumbaga kaldi.
    Bir de en ust paketi almisim hiz sabitleme yok. Boyle pintilik olmaz. Hiz sabitleme artik temprada bile vardir
    Hadi parasini verip taktirayim dedim cunku en cok kullandigim sey. Bu defa dediler garanti bozulur. Baska aklima suan gelmeyen bir cok sacma sey vardi. Mesela koltuk isitma var direksiyon isitma yok. Ulan adamlar bu segment arabalarda artik on cama bile koyuyor.
    Kardesi tucson da var bunda neden yok cok sacma. Vites gecisleri hissettiriyor
    Tam otomatik olmasina ragmen bu kadar hissettiren vutes bence yoktur. En son bir fluence otomatik surmustum aman allahim gozunu kapat vites degistigini anlamazsin. Anahtar cebinde fakat acmak icin kapi koluna dugme koymuslar ne anladim ben bu isten.
    Cikarir kumandayada basarim
    Anahtar cebimdeyse kapi kolunu cektigim an kilidi acmasi lazim...deyip uzuyor gidiyor...

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Cekis etmedi hocam
    Bir de en ust paketi almisim hiz sabitleme yok. Boyle pintilik olmaz. Hiz sabitleme artik temprada bile vardir
    Hadi parasini verip taktirayim dedim cunku en cok kullandigim sey. Bu defa dediler garanti bozulur. Baska aklima suan gelmeyen bir cok sacma sey vardi. Mesela koltuk isitma var direksiyon isitma yok. Ulan adamlar bu segment arabalarda artik on cama bile koyuyor.
    Tam otomatik olmasina ragmen bu kadar hissettiren vutes bence yoktur. En son bir fluence otomatik surmustum aman allahim gozunu kapat vites degistigini anlamazsin. Anahtar cebinde fakat acmak icin kapi koluna dugme koymuslar ne anladim ben bu isten.
    Anahtar cebimdeyse kapi kolunu cektigim an kilidi acmasi lazim...deyip uzuyor gidiyor...
    Valla bende grandland x var, 180 k ya aldim, excellence paket, bahsettigin hersey var ama iste arada 40 50k fark var cruise control garanti olayida hikaye corollalardaki gibi kolayca takiliyorsa yeri vs hazirsa kendin takabilirsin

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,010
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    http://canadalioteltrabzon.com
    Canada hotel tonyada
    Birde boyle bisey var.kanada ya gitmeden konuyu cozersin dudu
    oooof ne tereyag yenir burada

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Valla bende grandland x var, 180 k ya aldim, excellence paket, bahsettigin hersey var ama iste arada 40 50k fark var cruise control garanti olayida hikaye corollalardaki gibi kolayca takiliyorsa yeri vs hazirsa kendin takabilirsin

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Amazondan alip takabilirim yeri hazir ama planim farkli hocam
    Ocak gecsin su otv indirimi kalksin fiyati 180 k ya cikacak ben de bunu 165 e satip(simdi satsam 120 anca verirler )mercedes almayi dusunuyorum cla serisinden

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Cekis etmedi hocam
    10 yıldır Volvo kullanırım s60 olsun şimdiki xc90 olsun 1kere dahi cruise control.u açmış değilim. yılda 2.3 defa uzun yol yapmama rağmen.

Sayfa 481/1012 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •