Sayfa 60/1012 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bir rivayete gore yabancilar turk bonolarini cok fena aciga satmislarmis ve panik halinde dolar vererek bu aciklarini kapatma derdindelermis.
    Bu nedenle faizler hizla geri geliyormus.
    Syg,
    bankaların son 4 gündürki anormal davranışları söylediğinizi destekler nitelikte.

2.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Faiz daha çok enflasyon ile ilişkilidir. Enflasyon ise dolar ile beraber bir çok parametre bağlıdır.

Bu konularda bilginizin az olması yeni bir aktrol olduğunuz imajını bende uyandırmakta :-)
    Elleşme hocam bugünlerde aktrollarında işi zor. sosyal medyada görünmez oldular. maaşları yatmıyormuş her nedense.özlüyoruz açıkcası.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Elleşme hocam bugünlerde aktrollarında işi zor. sosyal medyada görünmez oldular. maaşları yatmıyormuş her nedense.özlüyoruz açıkcası.
    Desene kriz sonunda “dolardan bana ne ben hep 50 liralık benzin alıyorum”cuları da vurdu.....

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Cidden bu gösterge de bi iş var... 21,46 oldu

5.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Desene kriz sonunda “dolardan bana ne ben hep 50 liralık benzin alıyorumâ€cuları da vurdu.....
    Aynen Hocam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,117
    Piyasalar 06/11/2018
    Çılgın Türkler…
    Dünya borsalarındaki satıcılı havaya rağmen Türkiye varlıklarının haftaya pozitif ayrışarak başlamasını bekliyorduk. Ancak gönlümüzden geçse de böylesine sert bir yükseliş öngörmüyorduk. Hisse senedinden, yerel tahvillere, dövizden, euro-tahvile dün tüm Türkiye varlıklarında çılgın bir yükseliş gördük.
    Ne oluyor? Ekonominin sert bir şekilde yavaşlamasına, uzmanların büyüme ve kar tahminlerini aşağı çekmesine ve enflasyonun beklentilerin üzerinde gelmesine rağmen Türkiye varlıkları neden son üç gündür dünyanın en çok kazandıran yatırım araçları arasında yer aldı?
    Piyasalardaki yükselişin - daha doğru bir ifade ile normalleşmenin- arkasında iki temel beklenti yatıyor: (i) ABD - Türkiye ilişkilerinin normalleşmesi; (ii) Ekonomideki sert inişin finansal istikrarsızlığa yol açmadan başarılması.
    Türkiye’nin İran’dan petrol alımında istisna tanınan ülkeler arasına konması ve Halkbank’a hafif bir ceza ile yetinileceği duyumları ABD ile ilişkilerin normalleşmesi beklentisinin arkasındaki temel gerekçeler.
    Ekonomi yönetiminin aldığı mako ihtiyari tedbirler ve bankaların Eylül - Ekim aylarındaki borçlanmalarını zorlanmadan çevirmesi Türkiye’nin ekonomideki sert inişi finansal istikrarsızlığa yol açmadan başaracağı beklentisini destekliyor.
    Borsadaki yükselişin ivmesini kaybederek devam etmesini bekliyoruz.

Isyatirim 6 kasim 2018
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,117
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    tesekkur ederım dudu hanım.. saygılar.
    Dudu bey

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

aramızda doktorlar var galiba .en azından şu teşhis tedavide bir yardımları dokunsa bize

Sayfa 60/1012 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •